Oyun İndirMacera

60 Seconds Reatomized Apk İndir

60 Seconds Reatomized, android telefon ve tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz macera kategorisinde yer alan oyun türlerinden bir tanesidir. Robot Gentleman stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasında sevilen ve beğeni kazanan oyunlardan bir tanesidir.

60 Seconds Reatomized APK

60 Seconds Reatomized hile apk oyununda sizler bir karakteri kontrolünü sağlayarak oyunu yönetmektesinizdir. Oyun aslında bir hayatta kalma platformunda zaman geçirmek olarak tanımlayabiliriz. Nükleer bomba sonrasında sığınakta yaşayan aile bireyleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeniz gerekmektedir. Bu esnada sizlerin strateji ve yöntemleri de önemli faktörler arasındadır.

Oyun içerisinde etkileşimde bulunabileceğiniz onlarca eşya, birbirinden farklı oyun karakterleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Oyun içerisinde tabi ki sizlerin seçerek oynayabileceği farklı modlar da yer almaktadır.

Oyunu oynarken genel olarak incelediğimizde en çok 2d grafik seçenekleri bizlerin hoşuna gittiğini söyleyebilirim. Karakterler, nesneler, yapılar gibi birçok çizim gerçekten oyunu çok daha farklı ve zevkli bir hale getirmektedir. Hayatta kalmaya çalışırken dikkatli olmanız nokta acil durumlarda iyi taktikler geliştirmeniz ve hayatta kalabilmek için etraftan işinize yarayacak en mantıklı şeyleri bulabilmeniz gerekmektedir.

Oyun içerisinde farklı zamanlar diliminde sürekli olarak farklı hikayeler canlanacaktır. Bu tür olayların olması tabi ki sizlerin oyundan sıkılmaması ve ilerleyen bir hikaye eşliğinde oyun oynamanıza olanak sağlayacaktır.

60 Seconds Reatomized Apk İndir
60 Seconds Reatomized Apk İndir

60 Seconds Reatomized Apk Nasıl İndirilir?

60 Seconds Reatomized oyununu apk indirebilmek için google arama motorunu kullanabilirsiniz. Google’a 60 seconds reatomized apk indir cümlesini yazarak güvenilir siteler üzerinden ister telefonlarınıza ister tabletlerinize indirebilirsiniz. Cihazlarınıza apk indirdikten sonra kolayca apk dosyasına tıklayın ve kurulumun otomatik olarak yüklenmesini bekleyin. Bu işlemlerin ardından artık oyununuz cihazınıza kurulmuş ve hazır bir şekilde sizleri bekleyecektir.

60 Seconds Reatomized Güvenilir Mi?

Cihazlarınıza indirmiş olduğunuz apk dosyalarının güvenilirliği sadece indirmiş olduğunuz web siteler ile alakalıdır. İndirme yapacağınız sitelerin seçimini yaparken dikkatli olmalısınız, güvenilir ve tercih edilen apk indirme sitelerini seçmeye özen gösterebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte 60 Seconds Reatomized apk hile paylaşımında bulunmaktayız. Umarım sizlerinde hoşuna giden bir oyun olmuştur. Sizlerde oyun ve diğer istek apk paylaşımları ile alakalı konuları aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.