SavaşOyun HileleriOyun İndir

Adalet Namluda Afrin Apk

TSK Özel Harekat Zeytin Dalı Operasyonu APK ve OBB Data Full Ücretsiz

Adalet Namluda Afrin Apk oyunu, Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin sınır ötesi yaptığı operasyonları ele alan mobil savaş oyunudur. Oyun içerisinde farklı karakterler olduğu gibi farklı ekipmanlar ile takviye güçlendirme elde edebiliyorsunuz. Adalet Namluda Afrin tam sürüm 2018 yılından itibaren yayına alındı. Geliştiricilerin kısa sürede yaptığı oyun ile ilgi odağı haline geldiği biliniyor. Oyun içerisinde Afrin kırsalında bulunan farklı köylere operasyonlar düzenlenmekte. Oyuncuların zevk aldığı oyunda full sürüm ücretli olarak dağıtılmakta. Adalet Namluda Afrin versiyonunun v4.7 ve v.5.6 sürümü oyuncular tarafından en çok beğenilen sürümler olduğu belirtilmekte.

adalet namluda afrin apk zeytindalı operasyonu
adalet namluda afrin apk zeytindalı operasyonu

Adalet Namluda Afrin Nasıl Oynanır ?

Oyun oynanışı bakımından basit olarak görülse de zorlu oyun modları ile oyuncuyu hayran bırakıyor. Özellikle birçok kasabada İHA, Tank ve helikopter bölümlerinin olması da oyuna farklı bir boyut getirmiş. Gerçekliğe en yakın şekilde yapılan yarı zamanlı FPS oyunu Adalet Namluda Afrin oyun içi joypad ile oynanabilir halde. Oyun içerisinde skor tablosu ile farklı oyuncuların ne kadar düzeyde iyi olduğunu da takip edebiliyorsunuz. Geliştiricilerin Adalet Namluda serisini devam ettireceği belirtilmekte. Özellikle tam sürüm oyun içerisinde birçok detaylandırılmış hikaye de bulunuyor. Düşmana karşı farklı oyun modları ile mücadele ettiğiniz oyun içerisinde zorlayıcı mod ise son sürümde oyuna ilave edildiği belirtildi.

Adalet Namluda Afrin Oyunu Özellikleri

Oyun içerisinde 4 farklı oyun modu bulunuyor. Ayrıca tank, İHA, Helikopter vb. Birçok FPS içi oyun keyfini de yaşayabiliyorsunuz. Farklı oyun zorluğu tercihleri ile kolaydan zora düşman ile mücadle etme özelliğini de içerisinde barındıran Adalet Namluda Afrin oyunu tam sürüm olarak yayınlanmakta. Oyun içerisinde rakipleri etkisiz hale getirerek oyun içi skor kasabiliyorsunuz.

Adalet Namluda Afrin Apk Mod İndir

indirme liki
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.