Mobil Uygulama İndir

Adobe Premiere Rush Apk İndir

Videolarınıza efektler verebileceğiniz birçok seçenekle birlikte gelen Adobe Premiere Rush Apk indir ile isterseniz video düzenlemek çok basit. Ayrıca bu uygulama ile videolarınızı hızlandırma gibi farklı ayarlamalarda yapabilirsiniz.

‘’Videolar Çek – Düzenle – Paylaş’’

Adobe Premiere Rush Apk Tanıtımı

 

‘’Profesyonel görünümlü videolar için gelişmiş seçenekler sunan Adobe Premiere Rush Apk Android’’ bu programı indir görsellerini canlandır.

Yüksek kalitede içerik yakalamanızı sağlayan uygulama kendi içerisindeki kamera özelliğiyle kaydettiğiniz videoyu anında düzenleme seçeneği ile gelmektedir.

Etkileyici videolar oluşturmanın yanında ücretsiz olarak videolarınıza müzik ve başlıklar eklemenize imkan sunan Adobe Premiere Rush ile videodaki dilediğiniz kısımları çıkartın, seslendirmeler yapın ve daha birçok seçenekle sizde video düzenlemenin keyfini çıkarın.

Düzenlediğiniz videolarınızı Youtube, Facebook, İnstagram gibi sosyal ortamlarda paylaşabilme imkanı sunan uygulama ile paylaşım yapmanın kolaylığına erişin.

Profesyonel Kalitede Video Editörü Adobe Premiere Rush

Yerleşik olarak gelen profesyonel kamera ile doğrudan uygulama üzerinden yüksek kaliteli içerik yakalamanıza ve anında video düzenlemeye başlamanıza olanak sağlar.

Kolay Düzenleme İmkanı

Video, fotoğraf ve ses dosyalarını sürükleyip bırakarak düzenleme yapabilmeniz çok kolay. Profesyonel araçlar videoları kırpmanıza, sesi ayarlamanıza, rengi ayarlamanızı yapmanıza ve geçişler, seslendirmeler, başlıklar ve daha fazlasını eklemenizi sağlar.

Multitrack Zaman Çizelgesi ve Harika Sesler Ekleyin

Zaman çizelgesinde videonuzun tamamını görebilir istemediğiniz kısımları çıkartabilirsiniz. Videoya müzik, ses kaydı eklemenin yanı sıra uygulamanın içindeki ses dengeleme, gürültü azaltma için Adobe Sensei yapay zekası tarafından desteklenen gelişmiş araçlarda mevcut.

Animasyonlu Yazılar ve Başlıklar

Uygulamayla gelen şablonları kullanarak, benzersiz şekilde yazıların rengini, boyutunu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirme imkanı.

Adobe Premiere Rush içerisinde gelen 100 den fazla hareketli grafik şablonu ücretsiz kullanın.

Özet

Adobe Premiere Rush, Android cihazınızdan profesyonel kalitede filmler oluşturmak için mükemmel bir video düzenleme uygulamasıdır. Bir proje üzerinde çalışmayı bitirdiğinizde, tek yapmanız gereken onu istediğiniz kalitede dışa aktarmaktır.

Video düzenleme yapmak gereken bilgiye sahip değilseniz videoları oluşturmak karmaşık ve sıkıcı bir süreç olabilir. Akıllı telefonunuzdan bir videoyu düzenlemeyi daha da kolaylaştırmak için eğitici videolarla birlikte sizde kolaylıkla uygulamayı kullanabileceksiniz.

Adobe Premiere Rush Apk Uygulamasını İndirmek için

Dosyayı İndir

Adobe Premiere Rush Kullanımı Anlatımı

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.