Oyun HileleriOyun İndirStrateji

Age of Conquest 4 Apk

GamePlay Harita Hilesi World - Europe

Age of Conquest 4 APK indirdiğinizde, hem stratejiye hem yönetime hem de taktiklere dayalı bir oyun zevki sürüyorsunuz. Çünkü bu oyun, yönetim, taktik ve strateji oyunları sevenler için enteresan bir harita hilesi çıkarıyor. Bu oyunun yapımını üstlenen ise Noble Mastes Games oyun stüdyosudur. Ayrıca Android işletimine göre tasarlanmış cihazlar için bilindik olan çok popülerleşmiş oyunlardan bir tanesidir.

Age of conquest 4 apk oyunu içerisinde amacınız ise seçmiş olduğunuz ülke ile yer aldığınız haritalar üzerinde başka devletlere karşı şekilde savaşmaktır. Bu noktada kendi ülkenizde politik bir düzen oluşturmanız ve aynı zamanda ülke topraklarınızı da genişletmeniz gerekir. Dolayısıyla hiç bitmeyen mücadeleler sizi bekler. Uzun soluklu olan bu oyun yapısı, (World) dünya haritası üzerinden onlarca ülke ile karşı karşıya gelmenizi sağlar. Dolayısıyla oyun içerisinde çok farklı şekillerde oyun modları da bulunmaktadır. Ayrıca bu oyunun son sürümü içerisinde hata/sorun düzenlemeleri yapılmıştır. Tüm europe/Avrupa ülkeleri ile savaşarak elde edeceğiniz neticeler, sizi, hep bir sonraki kademeye taşır.

Age Of Conquest Oyun Açıklaması

Age of conquest oyun açıklaması ile ilgili olarak öncelikle bu oyunun büyük bir strateji kurma tabanlı oyun olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu büyük oyun haritası içerisinde Roma’dan İnka’ya, Rusya’dan Fransa’ya ve Çin ile Japonya hanedanlıklarına kadar pek çok ortaçağ ile antik ülke orduları yer alır. İstediğiniz bu ülkelerden birinin ordusunu komuta etme şansına erişebilirsiniz.

Gameplay” butonu üstünden start alıp başladığınız bu oyunda değişik yapılar, askeri farklı güçler ve geniş bir dünya haritası aslında sizin parmaklarınızın ucundadır. Ayrıca bu oyunu Play Store mağazalarından ücret karşılığı indirebilirken, internet sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

age of conquest IV  apk Dört indir tam sürüm android
age of conquest IV apk Dört indir tam sürüm android

Afk Arena Hile Apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Age Of Conquest 4 APK Oyun Haritası

Age of conquest oyun haritası, neredeyse tüm dünya ülkelerini ve onların askeri güçlerini içerisine alacak kadar geniştir. Oyun içerisinde farklı hile ve taktiklerle ilerleme sağlandığını öne süren kullanıcılar, diplomasiden politikaya, ülkesinin ekonomisinden mali düzeyine kadar pek çok şeyi yönetmekle görevli oluyor. Dolayısıyla pek çok fonksiyonel seçenek bulunmaktadır.

Ayrıca oyuncu, kendi ülkesinin nüfusunu mutlu şekilde tutabilmek amacıyla elinden geleni yapmalıdır. Çünkü aslında yapacakları, oyunun da kaderini değiştirebilecek niteliktedir. Bu anlamda oyuncu, farklı uluslar ile arasında bir ittifak da oluşturabilir ya da itilafa düşerek düşman da olabilir. Oyun, aslında büyük bir meydan okuma ve stratejik hamle planlaması ile şekillenir.

Age Of Conquest 4 APK Tam Sürüm Europe İndir

indirme liki

Age Of Conquest 4 APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.