Mobil Uygulama İndir

Alight Motion Pro APK

V2.4.2

Alight Motion Pro APK ile ücretsiz bir şekilde telefonunuzda ya da tabletinizde yer alan videoları sınırsız düzenleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan kolay ara yüz sayesinde; birkaç dakika içerisinde videolar düzenleyebilir, aynı zamanda paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bu uygulamanın bir zaman çizelgesi bulunmaktadır. Video, ses ya da görüntüler için çeşitli zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede de ses ve video uyumunu yakalayabilir; organize bir video yaratabilirsiniz. Aynı zamanda ana sayfadan birbirinden bağımsız olan diğer projelerinizi de düzenleyebilir; yayınlayabilirsiniz.

Üstelik görüntü renklerini değiştirebilir; geçişler yaratabilir ya da video efekti kullanabilirsiniz. Alight Motion Pro Mod APK full indirerek; herhangi bir ücret ödemenize dahi gerek kalmadan internet sitemizde yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz.

724indir.com ailesi olarak; siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenlediğimiz bu dosta; bütün özellikleri ile açıktır ve tüm satın alımlar tarafımızca gerçekleştirildiği için sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Alight Motion Pro APK

Alight Motion Pro APK Full İndir

Alight Motion Pro full apk indir bağlantısına tıklayarak; telefonunuza / tabletinize indirebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızda kayıtlı olan videoları sesler ile hareketlendirebilir; herhangi bir tecrübeniz bulunmasa bile kolaylıkla profesyonel videolar hazırlayabilirsiniz.

Peki, Alight Motion Full APK özellikleri nelerdir?

 1. Birden çok grafik, video ve ses katmanı
 2. Vektör ve bitmap desteği (telefonunuzdaki vektör grafiklerini düzenleyin!)
 3. Hız tabanlı hareket bulanıklığı
 4. MP4 video veya GIF animasyonlarını dışa aktarma
 5. Düz renk ve gradyan dolgu efektleri
 6. Görsel efektler ve renk düzeltme
 7. Tüm ayarlarda kullanılabilen kare animasyonu
 8. Daha akıcı hareket için animasyon hareket hızı
 9. Kenarlık ve gölge efektleri
 10. Katman gruplama
 11. Gelecekteki projelerde yeniden kullanım için en sevdiğiniz öğeleri saklayın

Eğer telefonunuza herhangi bir ücret ödemesi yapmadan bu uygulamayı indirmek istiyorsanız; aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu dosya, internet sitemize sizler için eklenmiştir ve sınırsız özellikleri herhangi bir kısıtlama ya da zaman sınırı bulunmadan kullanabilirsiniz. Üstelik birden fazla proje oluşturabilir, bu projeleri kullanabilirsiniz.

Alight Motion Pro Apk İndir

indirme liki

Alight Motion Pro indir

Alight Motion Pro APK
Alight Motion Pro APK

Avakin Life Mod APK başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.