Oyun İndirAksiyon

Alto’s Odyssey APK İndir

Arcade tarzda bir oyun olarak piyasaya sürülen Alto’s Odyssey, “Snowman” oyun şirketi tarafından geliştirildi. Bu oyunun geliştiren ekip, “hedeflerinin onu mükemmelleştirmek olduğunu” mottosuyla oyun severlere sundu. Bu oyunla ilgili diğer detayları sizler için paylaştık.

Alto’s Odyssey 

Alto’s Odyssey’i oynarken yapmanız gereken tek şey telefonun ekrana dokunmak, eğer parmağınızı basılı tutarsanız, karakteriniz havada dönecektir. Havada takla atıp iyi bir iniş yaparsanız, hız artışı ve daha fazla puan kazanırsınız. Alto’s Odyssey’deki amaç, mümkün olduğu kadar ilerlemeye çalışmaktır. Seviyeler arasında dizi halinde olan görevi tamamlamaya çalışabilirsiniz. Her üç görev grubunu tamamladığınızda, seviyeniz yükselecektir. Seviyeniz, yükseldikçe yeni parkurları ve karakterleri açabilirsiniz. Alto’s Odyssey, şahane bakış açısı sayesinde sizleri kaliteli görüntüsüyle hayretler içinde bırakacak.  Ayrıca, her oynadığınızda, yeni bir mekan, gündüz ve gece arasındaki farklılıklar, çeşitli oyun ortamları gibi farklı bir ayar görürsünüz. Alto’s Odyssey, etkileyici görselleri ile basit ve eğlenceli oyunu bir araya getiren olağanüstü bir oyundur. Ayrıca, oyunun müziği, geliştirici tarafından özel olarak hazırlanmıştır. 

Alto’s Odyssey APK 

Hikayesi keşfedilmemiş bir çölde geçiyor. Alto ve arkadaşları sonu olmayan bir kum kayağı yolculuğuna çıkıyorlar. Rüzgarlı bir çölde, tepede bulunan kanyonların üzerinden geçin ve çok uzaklarda bulunan gizli yerleri keşfedin. Kayak yolculuğunun doruklarına ulaşın.

Yolculuk sırasında yeni yerler keşfetmek için sarmaşıkların içinde geçmeli, sıcak hava balonlarının üstünden zıplamalı ve son olarak taş duvarın üzerinden zıplamalısınız.

Alto’s Odyssey Özellikleri:

  • Alto’s Odyssey, Alto’s Adventure oyununun devamı olarak piyasaya sürüldü. 180 tane hedef bulunur. Bu hedefleri kendi oyun becerinizle tamamlamaya çalışın.
  • Oyunda keşfedilmemiş bir sürü doğal güzellikleri göreceksiniz. Kumdan kayalardan, kanyonlara kadar. 
  • Alto ve arkadaşlarıyla tanışarak. oyunu farklı özellik ve yeteneklere sahip altı farklı karakter ile oynamaya keyfini yaşayın.
  • Oyunda fotoğraf modu bulunur. Pause ekranından objektifin diğer tarafına geçin ve yeni keşfedilmiş yerlerin ekran görüntülerini alın. el ile zoom komutlarını kullanarak fotoğrafa karelerin arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.
  • Oyun şirketi tarafından özel olarak hazırlanmış oyun müzikleri bulunmaktadır. Kulaklık kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü müziğin ses kalitesi oldukça yüksektir.

Alto’s odyssey apk indir işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, Android işletim sistemi olan telefonunuzun olması gerekir. Eğer varsa Google Play üzerinden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.