Mobil Uygulama İndir

Always On Display Apk

Sürüm 9.8.11 Her zaman Ekranda Özelliği

Always On Display Apk genellikle Samsung, Huawei ve 2023 yılında çıkan birçok telefonda kullanılan kilit ekranı özelliğidir. Bu özellik, akıllı telefonlarının düz siyah ya da farklı bir ifade ile ölü gibi durmasını engelliyor. Siyah ekran üzerinden kullanıcılar mesaj, çağrı ve diğer bildirimleri ikon olarak sunmaktadır. Samsung ve Huawei başta olmak üzere aynı zamanda Google, Motorola ve OnePlus cihazlarda da kullanılmaktadır.

Always On Display bazı akıllı telefonlarda fabrika çıkışlı olarak gelse de, bazı telefonlar için sonradan yüklenmesi gerekmektedir. Her zaman açık ekran olarak da adlandırılan bu uygulama; tarih, saat, şarj ve takvim gibi detayları içeriyor. Örneğin ekrana yerleştirebileceğiniz saat, tamamen karanlık bir ekranda görüntülenebiliyor. Üstelik bu saati isterseniz analog, isterseniz de dijital olarak kullanabilirsiniz.

Always On Display Apk

Siyah arka plan kullanmak istemiyorsanız, renkli bir arkaplan kullanabilirsiniz. Fakat bu renk, kesinlikle parlak olmayacaktır. Soluk ve siyah ile karışık bir şekilde eklenecektir.

Uygulama Detay Videosu

Always On Display Apk Şarjı Bitirir Mi?

Birçok Akıllı telefon kullanıcısı, bu işlevsel özelliğin karşısında şarjı bitirir mi? Sorularını soruyor. Pil tüketimi yapsa da, 24 saatlik bir süre zarfı içerisinde yalnızca yüzde 1 oranında şarj tüketimi gerçekleştiriyor. Bunun en temel nedeni ise,  Always on Display uygulamasının tüm ekranı değil, yalnızca açık olması gereken pikselleri kullanmasıdır.

Always on Display, Birçok android işletim sistemine sahip olan telefonlarda ekranı açmanıza gerek kalmadan bildirimleri görmenizi sağlayan ekrana verilen isimdir. Şuanda güncel olarak Samsung S7 Plus – Pro ve Huawei’de kullanılıyor olsa da, size vereceğimiz APK dosyası sayesinde telefonunuza indirebilir ve herhangi bir fark olmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Always On Display Apk
Always On Display Apk

Always On Display Apk İndir

Always On Display Apk Huawei İndir ya da farklı bir telefon modeli için indirme bağlantısına aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

Kurulumu oldukça basit olan bu uygulamayı kullanabilmek için indirdikten sonra direkt olarak kurulumunu gerçekleştirin. Bunun ardından uygulamaya giriş yapın ve uygulama özelliklerini kendinize göre kişiselleştirin. Tüm ayarlarınızı yaptıktan sonra, kullanmaya başlayabilirsiniz.

indirme liki
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.