Mobil Uygulama İndir

APP Cloner APK Pro

Kilitsiz Unlocked Premium 2022 Sürüm v2.4.1

App Cloner APK Premium özellikleri ile Tüm dosyalarınızı kopyalamaya başlayın. Ücretsiz bir şekilde App Cloner Premium Pro Apk dosyasını indirin ve kullanın.

APP Cloner APK Pro Sürüm Hakkında

Uygulama dünyasının doğası gereği birçok uygulamada birçok farklı hesap oluşturmak ve kullanmak zorunda kalırsınız. Üstelik oturum süresinin dolması ile açma-kapama derdiyle uğraşmakta cabası. Aynı zamanda uygulamadan hata almak ve veri kaybı riskiyle de karşı karşıyasınız. Sizi bu sorundan kurtarmak için App Cloner apk uygulamasının Premium versiyonunu kullanabilirsiniz. Mükemmel özellikleri ile Android telefonunuzda mevcut uygulamaların birden fazla kopyasını oluşturmanıza ve yüklemenize olanak tanır.

Adından da anlaşılacağı üzere uygulama Android için yazılmış en iyi klonlama uygulamasıdır. Bu uygulama telefonunuzda bulunan mevcut uygulamaların birden çok kopyasını oluşturmanıza ve yüklemenize olanak tanır. Bu uygulamalar arasındaki çakışma sorunu yine App Cloner Premium pro versiyon farkı ile halledilir. Bu faydalı özellik, birden fazla sosyal medya hesabı kullanan insanlar için birebirdir.

Instagram, Telegram gibi birden çok hesap kullanan kullanıcıları destekleyen birçok sosyal ağ olsa da diğer uygulamalar için böyle bir destek bulunmamaktadır. Otomatik güncellemelerin önüne geçtiği için veri kaybı da yaşamazsınız. Buna ek olarak son gelen güncellemeler ile birlikte gelen sorunların önüne geçmiş ve en kararlı sürümü çalıştırmış olursunuz.

Güvenlik Konusunda Endişe Etmeyin

Kullanıcıların birçok farklı uygulamayı klonlarken güvenlik konusunda endişe etmelerine gerek yoktur. App cloner Premium Pro 2023 versiyonunda gizli modu kullanarak şifre koruması, Android kimliği veya sahte konumu gizleme gibi ek işlevlere kolaylık sahip olabilirsiniz. Hala güvenlik konusunda endişeleriniz varsa kullanıcılar sadece WİFİ üzerinden uygulama yükleyebilsin seçeneği mevcuttur. 100’den fazla özelleştirme seçeneğinden birini seçin ve keyfini çıkarın.

APP Cloner APK Pro Sürüm indir Kilitsiz Unlocked MOD

indirme liki

APP Cloner APK

App Cloner Premium Pro Apk Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz App Cloner Premium Pro Apk dosyası programın bütün özellikleri açılmış olan pro versiyonudur. Özel güvenlik sistemleri ve basit uygulama ara yüzü ile uygulamalarınızın en kararlı versiyonunu çalıştırabilirsiniz. Ayrıca birden fazla sosyal medya uygulamasını artık çok rahat kullanabileceksiniz. 2023 yılında yayınlanmış son sürüm ile uyum sorunu olmadan çalışmaktadır.

Tür Mobil Uygulama, Güvenlik
Boyut 4MB
Mod Özellikleri Bütün Pro Özellikler Açık (Premium) Free Bedava
En Son Sürüm 2.4.1
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

App Cloner APK Modu Kurulumu

  • Google Play Store’dan indirdiyseniz APP Cloner APK dosyasını kaldırın.
  • Bilinmeyen kaynaklardan dosya yüklemeyi etkinleştirin. (Ayarlar->Güvenlik menüsünden bilinmeyen kaynakları etkinleştirmelisiniz)
  • Apk dosyamızı indirip normal şekilde yükleyin.
  • Ve oyunun tadını çıkarın.
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.