AksiyonOyun HileleriOyun İndir

Arena Of Valor Apk Mod İndir

Arena Of Valor Apk Mod İndir

Arena of Valor Apk ile 5vs5 MOBA türündeki savaşlara hazır mısın? 10 dakikalık maçlarla rakiplerine stratejilerini göster. Arena da en iyi savaşçı kim göster.  Suikastçi, büyücü, Destekçi, Savaşçı vb. birçok karakteri yönet ve zafere uzan. Dünya çapındaki binlerce oyuncudan eşleştiklerinle birlikte hareket et ve daha fazla zafer kazan. Hızlı tempolu savaşlara katıl, takımının kazanması için çalış. Tencent Games tarafından geliştirilen Arena Of Valor seni aksiyona davet ediyor! Var mısın?

Arena Of Valor Apk Hileli Mod

Arena Of Valor apk hileli versiyonu bulunmamaktadır. Hilesiz bir şekilde karakterlerinizi geliştirip oyunda yükselme sağlayabilirsiniz.

Arena Of Valor Görüntüler

Arena Of Valor Tanıtım Videosu

Arena Of Valor Bilgiler

Versiyon: 1.37.1.9

Boyut: 381 MB(Apk+OBB)

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

Google Play: >>>

Arena Of Valor İndir

indirme liki
Arena Of Valor Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.
OBB dosyasını eğer sd kartınız varsa SD Kart/Android/OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza/Android/OBB klasörüne kopyala yapıştır yapın.
Sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.