Simülasyon

ASMR Slicing Apk İndir

1.5.2 Sınırsız Para Hileli Mod Bıçakla Doğrama ve Dilimleme

ASMR Dilimleme oyunu ile kinetik kumları kesme işlemi yaparak stresinizi atabileceğinizi biliyor muydunuz? Çok keyifli bir o kadarda kolay bir oyun olan ASMR Slicing Mod Apk ile sizlerle haydi hemen indir dilimlemeye ve doğramaya başla!

ASMR Dilimleme, her detayda hassasiyetle birçok farklı nesneyi kesmek için bir bıçak kullanma görevi olan bir simülasyon oyunudur. ASMR Dilimleme oyununda ortaya çıkan şeyler oldukça çeşitlidir ve hepsi kolay kesilen malzemelerden, kolay dokunuştan ve hareket kontrol mekanizmalarından yapılmıştır ve birçok detayı düşünmeniz gereken bir oyundur. Kinetik kum kesme oyunlarından olan ASMR Slicing sınırsız para moduyla sizler için derledik.

ASMR Dilimleme, sayısız farklı nesneyi mümkün olan en doğru şekilde dilimlemenize olanak sağlayan, stres atmak için birebir bir oyunudur. Oyunun oynanışı gayet basittir keseceğiniz nesneye göre parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterlidir. Oyun, seviyelere göre tasarlanmış, bir sonraki seviyeye ilerlemek için, önceki seviyeyi tamamlamanız, ardından destek araçlarıyla yeni kesme bıçaklarının kilidini açmanız gereklidir.

Bu sebeple, yeni kesme yöntemlerini denemek için dokunuşlara önem verip diğer araçlara sahip yeni bıçakları kullanmak için daha yüksek seviyelere ulaşmaya çalışın. Ayrıca, sahneyi tamamlamadan önce kaç tane daha kesim yapmanız gerektiğini bilmek isterseniz, ekranın üst kısmındaki ilerleme çubuğunu da kontrol edebilirsiniz. Seviyeyi geçmek için dilim sayısını belirlemenin kolay bir yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Farklı Nesneler için Farklı Bıçaklar

Her nesnenin farklı bir yapısı olacaktır, bu yüzden ayrı bıçaklar kullanmanız gerekir. Oyunun kurallarına ve gereksinimlerine göre değişkenlik göstererek kesme hızını istediğiniz kadar hızlı veya yavaş seçebilmektesiniz.

ASMR Slicing oyununda Challenge Mode ve Zen Mode olmak üzere iki ana oyun modu bulunmaktadır. Kolay oyunu seven bir oyuncuysanız, Meydan Okuma Modunda oynamayı seçmelisiniz. Küçük parçalara ayırma tarzını seviyorsanız, Zen Mode’da oynamalısınız, çünkü oyuncunun öğeyi düz bir yüzeyde parçalara ayırmasına izin verir. Her mod, unutulmaz anlara sahip olmanıza yardımcı olacak yeni ve özel deneyimler sunar.

ASMR Slicing Oyunundan Görüntüler

asmr slicing apk indir
asmr slicing apk indir mod dilimleme
asmr slicing apk indir
meyve soyarak stres atın
asmr slicing indir
bıcakla doğrama oyunu
asmr slicing mod apk indir
testere ile doğrama kesip biçme

ASMR Slicing Mod Apk 1.5.2 Özellikleri

Boyut 70 MB
Mod Özellikleri Sınırsız para
En son sürüm 1.5.2
Gerekli Android Sürümü Android 4.4 ve üzeri

ASMR Slicing 1.5 MOD APK İndir

indirme liki

Apk İndir

ASMR Slicing Mod Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.