YarışOyun HileleriOyun İndir

Asphalt 9 Legends Hile Apk İndir

Asphalt 9 Legends Hile Apk ile aksiyon dolu yarışlara hazır mısın? 70 den fazla farklı harita ve pistte 50 rakiplerine meydan oku. Gerçekçi 3D Harika görsellerle zenginleştirilmiş oyunda macera, eğlence ve son sürat hız bir arada. 50’den fazla araba çeşidi arasında Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi dünyada ünlü araba üreticilerinin arabalarını kullan. Online gerçek kişilerle 7 kişiye kadar oynayabilecek, turnuvalara katılabileceksin.

Asphalt 9 Legends Hile Apk Para Hilesi/ HIZ Hilesi

Asphalt 9 Legends Hile apk ile birçok avantaj sağlayacak modları bir arada bulacaksınız. Bunların arasında son sürat hız hilesi, kolay drift hilesi ve online oyunda da sonsuz nitro özellikleriyle birlikte gelmektedir.

Asphalt 9 Legends Görüntüler

Asphalt 9 Legends Tanıtım Videosu

Asphalt 9 Legends Apk Bilgiler

Versiyon: 2.5.3a

Boyut: 35 MB APK – 1.71 GB OBB

Tür: Yarış

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Asphalt 9 Legends Apk İndir

indirme liki
Asphalt 9 Legends Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.

OBB dosyasını eğer sd kartınız varsa Android – OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza Android – OBB klasörüne kopyala yapıştır yapın.

Sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.