YarışOyun HileleriOyun İndir

Asphalt Xtreme Apk Hileli Mod İndir

Asphalt Xtreme Apk hileli mod ile aksiyon dolu yarışlar, amansız mücadeleler seni bekliyor. 5 Oyun modu, 300 den fazla kariyer bölümleri ile uzun soluk bir macera. Off Road araçlarından en hızlı arabalara kadar oyunun içerisinde 50 den fazla araç senin için hazır.  Nitro canavarı olmaya hazır mısın? Son hızda parkurlardan uçurumlu yollardan geçebilecek misin? Gerçek kişilerle mücadele edip düello yapabileceğini biliyor musun? Araçları geliştirip hızlarını arttırıp son hızda kullanabilirsin. Gerçekçi HD grafiklerin yanı sıra lisanslı araçlarla donatılmış mükemmel bir oyun Asphalt xtreme rally racing 724indir farkıyla sizlerle.

Asphalt Xtreme Apk Hileli Mod

Asphalt Xtreme Apk sınırsız yıldız hilesiyle gelmektedir. Ayrıca Asphalt Xtreme de tüm seviyelerin kilidi açık, böylece istediğin bölümü kolaylıkla oynayabileceksin.

Asphalt Xtreme Görüntüler

Asphalt Xtreme Tanıtım Videosu

Asphalt Xtreme Apk Bilgiler

Versiyon: 1.9.4a

Boyut: 1.01 GB

Tür: Yarış

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0 ve üzeri

Google Play: >>>

Asphalt Xtreme Apk İndir

indirme liki
Asphalt Xtreme Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.