Program İndir

Autocad Öğrenci Sürümü İndir

Autocad, mimarlık ve mühendislik uygulamaları ve programları arasında yer almaktadır. Autocad öğrenci sürümü indir işlemleri ile; öğrencilere göre düzenlenen planı kullanabilirsiniz. Üstelik bu plan, sizin ihtiyaçlarınıza yöneliktir.

Mühendislik bölümlerinden herhangi biri ya da mimarlık ile ilgili bir bölümde okuyorsanız; iş hayatınızda sürekli yanınızda olacak bu program tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek düzeydir. Teknik çizim programı Autocad, korona virüsü nedeniyle öğrencilere özel bir sürüm yayınlamıştır.

 

Autocad Öğrenci Sürümü İndir

Autocad’ın son sürümü, oldukça kısa bir süre önce yayınlandı. Buna ek olarak Autodesk Autocad 2023 öğrenci sürümü de kullanıcıların deneyimine sunuldu. Autocad 2023 sürümünde; 3 yıl boyunca tüm özellikleri sınırsız bir şekilde kısıtlamalar olmaksızın kullanabilirsiniz. Fakat ticari amaçlar için kullanacaksanız; ücretli sürüme geçmeniz gerekmekte.

Bu içeriğimizde Autocad ücretsiz indir bağlantısı sayesinde herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan kısa süre içerisinde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Autocad 2023 indirmek ve yüklemek için; Autodesk’in resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Autocad son sürüm özelliklerinden birisi, daha önceleri ayrı ayrı ürünler olarak satılan 7 Autodesk ürününün birleştirilmiş sürümü olmasıdır.

Her iş için tek Autodesk versiyonu mottosu ile yola çıkan program, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik oluşturulmuş. İçeriğimizde Autocad indirme bağlantısı sayesinde full sürüm olarak indirebilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Autocad Öğrenci Sürümü Nasıl İndirilir?

Autocad öğrenci sürümü indir işlemini gerçekleştirebilmek için; öncelikle Autocad’ın resmi internet sitesine giriş yapın.

  • Sağ üst kısımda yer alan menüden; öğrenciler ve eğitimciler alanına giriş yapın.
  • Ücretsiz yazılım bölümünden ise; AutoCAD programını seçin.
  • Sonraki adımda ise, öğrenci kartınızda yer alan bilgileri kullanarak, kendiniz için bir hesap oluşturun.
  • Hesap kurulumunu tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey, Autocad indir butonuna tıklamanız.
  • Tüm bunların ardından her şey hazır! Üç sene boyunca AutoCAD 2023 full sürüm kullanabilirsiniz.

Dosyayı İndir

Eğer öğrenciyseniz; uzaktan eğitim alabilmek için Zoom Cloud Meetings PC başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.