SimülasyonMobil Uygulama İndir

Avakin Life Mod Apk İndir

Tüm Kilitler Açık v1.042

Gerçek dünyayı simüle eden birçok oyun vardır. Lockwood firmasının geliştirdiği Avakin Life mod apk da bunlardan birisidir. 3D olarak dünyadaki birçok oyuncuyla birlikte etkinliklere katılabilir, keşiflerde bulunabilir, arkadaş edinebilirsiniz.

Seçtiğiniz karakterin dilediğiniz görünüme sahip olması açısından ten rengi, saç stili, yüzünü ve kıyafetlerini de özelleştirme imkânına sahipsiniz.

Avakin Life oyuncuları özel stiller oluşturmasına olanak sağlamaktadır. Oyunda birçok özellik bulunmaktadır bunlardan bazıları saç, giysi, ayakkabı ve daha fazla yüzlerce aksesuar bu oyunda.

Avaking Life ücretsiz ve online oynanan bir oyun olduğu için dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yüksek grafik kalitesinde 3D grafiklerle son derece canlı ve gerçekçi oyun deneyimi sizi bekliyor.

Avakin Life oyununda meslek seçimi, ev tasarımı gibi birçok özellikte özgürce seçim yapabilirsiniz.

İsteğe bağlı mobilya ve dekorasyonları yapıp evin içinde değişiklikler yapabilirsiniz. Meslek seçiminde ise kafede garson mu yada mağaza müdürü mü veya şoför mü sizin tercihinize kalmış.

Avakin Life apk indir diyerek sadece oyunu değil ayrıca birçok kilitli özelliğinin açık bir şekilde oynamanıza imkân sağlayabileceksiniz. Oyuna başlarken sevdiğiniz birçok kıyafeti satın almak ve kilidini açmak için sizden para isteyebilmektedir. Bunun için günlük görevler ve deneyim puanları il para ödemeden sağlayabilirsiniz.

Oyun online oynanan bir oyun olduğu için sınırsız para hilesi gibi durumlar söz konusu değildir. Ancak size sunduğunuz bu modda tüm ögelerin kilidi açık şekilde sunulmaktadır böylece mağazadan parayla almanıza gerek kalmaz.

İsim Avakin Life
Play Store com.lockwoodpublishing.avakinlife
Yayıncı Lockwood Publishing
Kategori Simülasyon
Versiyon 1.042.00 (Latest)
Boyut 122M
MOD Özellikleri Tüm kilitler açık
Gerekli Sürüm Android 4.1

Avakin Life Mod Apk İndir (Tüm Kilitler Açık)

indirme liki

Avakin Life Apk indir

Avaking Life Mod Apk Özellikleri

Oyundaki tüm eşyalar yüklü bir şekilde gelmektedir böylece para ile eşya almanıza gerek kalmaz.

Avakin Life Mod Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Avakin Life Para Hilesi Var Mı?

Malesef bu oyunda para hilesi yoktur Online oyun olduğu için.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.