Oyun HileleriOyun İndirSpor

Basketball Stars Apk

Kiloo Para Altın Hilesi Mod v1.28.1

NBA yıldızlarının birçoğunun basketbol hayatına sokaklarda başladığı bilinmektedir. Sokakta başlayan bu yetenek avı spor dünyasının tepesinde son bulur. İşte bu basketbol serüvenine Miniclips tarafından sunulan Basketball Stars apk oyunu ile gözatabileceksiniz.  Oyunda amaç bir sokak basketbol maçını yenmektir. Oyunlar genelde Bronx ve Los Angeles’ta oynanmaktadır.

Dünyanın her yerinden oyuncularla karşılaşmanızı sağlayan bir çevrimiçi seçeneği ile Kiloo sayesinde de oynayabileceğiniz bir oyundur. Tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri bulunmaktadır. Oyunda ünlü basketbol oyuncularını seçebilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Oyunda yer alan basketbolculardan bazıları; Michael Jordan, Kareem Abdul Jabbar, Shaquille O’Neal, Kobe Bryant vb.

Sokak basketbolunu küçümsemeyin çünkü oyunda sokakta oynanan basketbolun ne kadar zor ve emek gerektirdiğini öğreniyorsunuz. Basketball Stars oyununda birebir maç yapılır ve oyun üç moddan oluşur: şutlar, smaçlar, maçlar. Şut modunda oyuncunuza şut denemesi yaptırabilirsiniz. Smaç modunda oyuncunuzun smaç konusunda gelişmesini sağlayabilirsiniz. Maç modunda ise artık oyuncunuz başka bir oyuncu ile karşılaşır.

Basketball Stars
Basketball Stars APK

Roblox Hile Apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Basketball Stars Apk İndir

Tişörtler, spor çantaları, şortlar vb. 400 eşya arasından oyuncunuza uygun olanları seçebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde 40 farklı basketbol topu seçeneği bulunmaktadır. Oyuna bir çaylak olarak başlıyorsunuz ve maç kazandıkça seviyeniz artıyor. Seviyenizi artırınca daha iyi basketbol sahalarında çalışabilir veya maç yapabilirsiniz. Maçları kazanan kişi ortaya konmuş parayı almaktadır. Bu paralar birikir ve oyuncunun çeşitli ihtiyacı için kullanılır. Yeni kıyafet, top, saha vb. ihtiyaçlar buna örnektir.

Basketball Stars APK
para ve altın hileli basketbol oyunu maç yıldızları

Basketball Stars oyununda ihtiyaçlarınız için gerekli parayı biriktiremediniz mi? Merak etmeyin işte bu anlar için kullanabileceğiniz para hilesi seçeneği bulunuyor. Basketball Stars hileleri ile neler yapabileceğinizi merak mı ediyorsunuz?

  • Ücretsiz ve sınırsız altın – para,
  • Kilitli özelliklerin açılmasını sağlamak,
  • Haritada kilitli yerlerin açılmasını sağlamak,
  • Android ve IOS cihazlarıyla uyumlu apk,
  • Oyundan yasaklanma riski yok,
  • İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Bu basit apk sayesinde Basketball Stars altın hilesi sahibi oluyorsunuz. Bu hile ile istediğiniz her şeyi satın alabilir ve istediğiniz her sahada oyun oynayabilirsiniz. Hile için yapmanız gereken tek şey ise apk dosyasını indirip kurmaktır.

Basketball Stars APK Para Altın Hileli Mod İndir

indirme liki

Basketball Stars APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.