Oyun İndir

Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu Apk İndir

Televizyon ekranlarından tanıdığınız yarışmanın android oyunu olarak karşımıza çıkan Yaparsın Aşkım – Ben Bilmem Eşim Bilir oyunu apk indirerek ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ben bilmem eşim bilir oyunu android apk indir
Ben bilmem eşim bilir oyunu android apk indir

Bardak Atma Oyunu

90 saniye içerisinde ileriye atabileceğiniz bardak sayısına bağlı olarak yarışmadaki skorda yerinizi alın. Atacağınız bardaklar kırmızı çizgide durduğu sürece ek puan kazanırsınız. Amaç bardakları sınır çizgisinde tutup aşağıya düşmesini engellemektir. Hızlı bir şekilde kontrol sağladığınız bardakların gidiş hızını hesap edip bardakların kırmızı çizgide kalmasını sağlayıp en yüksek skoru elde etmelisiniz. Belli bir hızı yakaladığınızda tüm bardakların kırmızı çizgide kaldığının farkına varacak ve en yüksek puanı elde edebileceksiniz.

Ben bilmem eşim bilir oyunu apk indir
Ben bilmem eşim bilir oyunu apk indir

Acı Biber Oyunu

1 Dakika içerisinde beyaz kısımlara basmadan acı biberlere tıklayıp yiyebildiğiniz kadar acı biberi yeme oyunu. Oyunda beyaz kısımlara tıklamadan acı biberlere tıklayıp yüksek sayıda acı biber toplamaya çalışmalısınız. Her bir acı biber farklı yerlerde ekrana gelecektir dolayısıyla sizde acı biberlere tıkladığınızda yeniden tıklamak istediğinizde acı biberlerin yerlerinin değişmiş olduğunu göreceksiniz. Hızlı ve ani kararlar verip değişen acı biberlerin yerini farkına varmalı ve oyunu ona göre oynamalısınız.

Ben bilmem eşim bilir oyunu apk indir acı bibere basma oyunu
Ben bilmem eşim bilir oyunu apk indir acı bibere basma oyunu

Pinpon Topu Oyunu

Pinpon topu oyununda topu bardakların içerisine girmesini sağlayarak puan kazanmaya çalışmalısınız. Her bir topu bardakların içerisine girmesini sağladığınızda ek puan kazanacaksınız. Topun nereden başlamasına karar verip sonrasında pinpon toplarının bardaklara girdiğini gördükçe bardakların sayıca azaldığını göreceksiniz.  2 Dakikadan az bir sürede içerisinde pinpon toplarının bardakların içerisine girmesini sağlamalısınız.

Ben bilmem eşim bilir oyunu apk indir - Pinpon topu bardak
Ben bilmem eşim bilir oyunu apk indir – Pinpon topu bardak

Acı Biber Oyunu 2

Amacımız biberlerin üstüne basarak puan kazanmaktır. Dikkat etmemiz gereken nokta bombalar.  Bombaların saldırısına yakalanmadan acı biberleri ele geçirmeye çalışmalıyız. Her bir acı biberi bombaların geçişi arasından tıklayıp sayı alarak puanınızı arttırmanız gerek.

Ben bilmem eşim bilir apk indir
Ben bilmem eşim bilir apk indir

Ben Bilmem Eşim Bilir Apk Tanıtım Videosu

Ben Bilmem Eşim Bilir Android Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

torrent indir

Dosya Boyutu: 34.2 Mb

Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu

Gereksinimler: Android 4.1 +

Google Play Linki

Ben Bilmem Eşim Bilir Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce bilinmeyen kaynak seçeneğini aktif etmek için Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar kısmını kapatarak işlemi tamamlayın.

 Görsel video editleme programlarından adobe premiere rush programı editör tarafından önerilmektedir.

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı