SimülasyonMaceraOyun HileleriOyun İndir

Bitlife Apk İndir

Kilitsiz - Bitizenship Unlocked Sürüm 1.28.5 Ribbons Oyna

Hayatta yapmış olduğunuz seçimlerin başkalarının hayatını nasıl etkilediğini görmek istiyorsanız yepyeni bir yaşam simülasyonu olan BitLife Apk mod Türkçe olarak indirip oynayabilirsiniz.

BitLife İle Tanışın

Ünlü oyun yapımcısı CandyWriter’ın son simülasyon oyunu olan BitLife ile tanışın. Google Play’in popüler oyunları arasında yer almasa da çok sayıda 5 yıldızlı inceleme puanı ile 10 milyondan fazla kez indirildi.

Oynanış

Bildiğiniz üzere hayatımız kendi yazmış olduğumuz bir hikaye gibidir. Bundan sonra ne olup ne biteceğini asla bilemezsiniz. BitLife görsel hikaye oyunlarına benzemektedir. Karakteriniz için yaptığınız seçimler zaman çizelgesinde size sonuç olarak geri döner. Oldukça ayrıntılı olarak düşünülmüş oyun anneniz sizi aşıya götürdüğünde dahi bile, itaatkâr şekilde oturmak veya protesto etmek için annenizin elini ısırmak arasında seçim yapma imkanı tanıyor. Yaş düğmesine tıklayın ve yaşamınızda neler olacağını görün.

Her karakterin dört temel göstergesi bulunmaktadır. Bunlar mutluluk, sağlık, akıl ve görünüm. Doğal olarak her şeyin başı sağlık olduğundan en önemlisi sağlıktır. Oyun ilerledikçe karşınıza yaşam fırsatları çıkmaktadır. Örneğin; okulun futbol takımına katılabilir ve ünlü bir kulüpte oynama şansını yakalayabilirsiniz. Görünümünüz geleceğinizi çok etkilememektedir. Çok paranız olduğunda estetik ameliyat olabilirsiniz.

Dikkat edin! Bazı seçimler sizi ölüme götürebilir. Örneğin; orduya katıldınız ve mayın temizleme görevi verildi. Başarıyla temizleyemezseniz karakteriniz ölecektir.

bitlife apk full tam sürüm hileli indir
bitlife apk indir türkçe mod oyna ribbons Bitizenship Unlocked kilitsiz türkçe sürüm

Ve Dönüm Noktası : Yaş 18

Her insanın hayatında bulunan ribbons yani dönüm noktalarından birisi olan reşit olmak oyunda oldukça etkili işlenmiş. 18 yaşında yapacağınız seçim hayatınızın geri kalanını şekillendiriyor. Üniversiteye gidebilir, orduya katılabilir veya para kazanmak için çalışmaya başlayabilirsiniz. Dolayısıyla gelecekte başınıza gelecek her şey sizin seçimlerinize bağlıdır.

Finansal Yönetim ve Aşk Hayatı

Bir yetişkin olduğunuzda mali durumu nasıl yöneteceğinizi bilmeniz gerekir. Paranızı araba ve gayrimenkul satın almak, şirket açmak hatta kumar oynamak için kullanabilirsiniz.

BitLife’ın son derece ilginç özelliklerinden birisi de hayatınızda gördüğünüz kızlarla çıkmanıza hatta evlenmenize izin vermesidir. Mutlu bir aile kurmak önemlidir aksi halde tek bir hata ile herşeyinizi kaybedebilirsiniz.

BitLife BitizenShip Kilidi Kaldırılmış Modu Apk Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz BitizenShip kilidi açılmış versiyon sadece parasını ödeyerek alabileceğiniz özelliklere sahiptir. Bu apk ile oyunu reklamsız oynayabilir, petshoplarda özel evcil hayvanlar satın almak gibi sadece BitizenShip üyelerine özel özelliklerden faydalanabilirsiniz.

 

Tür Strateji, Simülasyon
Boyut 101MB
Mod Özellikleri BitizenShip Kilidini Kaldırma, Reklamsız, VIP Özellikler
En Son Sürüm 1.28.5
Gerekli Android Sürümü Android Bütün Sürümler

Bitlife Apk Mod Hileli Kilitsiz İndir

indirme liki

Bitlife Apk

BitLife BitizenShip Kilidi Kaldırılmış Modu Apk Kurulumu

Diğer dosyalar ile aynı şekilde kurulmaktadır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.