Oyun HileleriOyun İndir

Bizim Çiftlik Sahil APK

Bizim Çiftlik Sahil APK sayesinde çiftlik kurabilir, hayvan yetiştirebilirsiniz. Yalnızca mobil platformlarda değil; aynı zamanda bilgisayarda da oynanabilen bu oyun, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Zynga Stüdyosu tarafından üstlenen FarmVille oyunu, Android cihazlarda da fazlaca kişi tarafından oynanmaktadır.

724indir olarak siz değerli ziyaretçilerimize Bizim Çiftlik Sahil Hile APK dosyasını sunmaktayız. Bu dosya sayesinde beklemenize gerek kalmadan anahtar hilesi sayesinde dilediğiniz bölümlere giriş yapabilir; kolaylıkla çiftliğinizi geliştirebilirsiniz.

Mobil cihazlar dışında Farmville ismi ile bilinen bu oyun, aşağıda yer alan başlıkta MOD APK olarak verilmiştir. MOD özellikleri sayesinde oyun içerisinde yer alan bütün görevleri, geliştirmeleri, inşaatları, hayvanların sağımını ve hasat zamanlarını tek bir dokunuş ile tamamlayabilirsiniz. Buna ek olarak kırsal alanlarda yaşayacağınız taşra hayatı; oldukça keyifli geçecek.

Çiftliğinizi hayal gücünüz ile geliştirebilir; üstelik hile sayesinde hiç beklemenize dahi gerek kalmadan yükselebilirsiniz. Peki, Bizim Çiftlik Sahil Hile APK özellikleri neler?

Bizim Çiftlik Sahil Oyunu Özellikleri

  1. Tamamen ücretsiz bir şekilde kurabilir; oynayabilirsiniz. Ek bir ücret vermeden anahtar sahibi olabilirsiniz.
  2. Dünya çapında oynayan 80 milyon çiftçi ile tanışabilirsiniz.
  3. Sevimli hayvanlara bakabilir, hasat yapabilirsiniz.
  4. Mod özelliğinden dolayı sınırsız ambar kullanabilirsiniz.
  5. Çiftliğini Sahil’de ve eşsiz manzaralı Ada’da kurma şansını yakalayabilirsiniz.
  6. Mutfak’ta 400 çeşitten fazla yemek yapabilir, işçilerinize sunabilirsiniz.
  7. Özelliklerin tamamı açıktır, ücret gerektiren alanlara herhangi bir ödeme yapmadan erişebilirsiniz.

Oyundan Görüntü

Bizim Çiftlik Sahil Hile APK

Bizim Çiftlik Sahil APK dosyasını telefonunuza, tabletinize kurabilir ve gerçek zamanlı çiftçiliğin keyfini sürebilirsiniz. Üstelik kurulum için ek olarak bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak indirmek olacaktır.

Dosyayı indirdikten sonra çalıştırın ve kurulum aşamalarını tamamlayın. Bunun ardından giriş seçeneklerinden herhangi birini kullanarak oyuna giriş yapabilir; dilediğiniz seviyeden başlayabilirsiniz. Tüm kilitler ve seviyeler, özellikler, anahtarlar sınırsız bir şekilde aktiftir. Direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bizim Çiftlik Sahil Hile APK İndir

indirme liki
Editörün Önerisi

Google Earth Pro APK indir başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.