StratejiOyun İndir

Bloons TD 5 Apk İndir

Eğlenmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız. Size iyi bir haberimiz var Bloons TD 5 apk aradığınız oyun olabilir. Şu anda oyunun Android, iOS, web tarayıcısı, PS4 ve Nintendo Switch gibi birden fazla platformda yer almakta.. Bu yazıda, sadece Android’de Bloons TD 5’ten bahsedeceğiz.

‘’Bloons TD 5 vereceğimiz mod apk sayesinde ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.’’

Bloons TD 5 apk indir 724indir
kule savunması

Temel olarak, bu oyun her yaştan oyuncuya hitap etmektedir. Gayet basit kontrollerle birlikte oynayışı da kolay olan bir oyundur.

Bloons TD 5 apk eğlenceli bir o kadar da kolay bir kule savunma oyunudur. Oyuncular balonlardan beklenmedik saldırıları önlemek için gözetleme kulelerini yönetmeli, inşa etmeli ve yükseltmelidir.

Engelli rastgele bir haritaya konuyorsunuz. Renkli balonlar birkaç nokta görünecek ve haritadaki patikalarda hareket edecektir. Bu noktada, göreviniz gözetleme kulesini iyi bir konumda ayarlayarak hepsini yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktır.

Buna ek olarak, oyuna başlamadan önce her ekranda zorluk seviyesini seçebilirsiniz. Her modda kurallar da farklıdır. Zor modda toplar daha hızlı hareket etmekte ve normalden daha zor yok edilmektedir bununla birlikte balonları yok ettiğinizde alacağınız para da azdır ancak kazandığınız her zor mod seçili levelde daha çok bölüm sonu parası alırsınız.

‘’Bloons TD 5’in en güçlü kulesi maymun kulesidir’’

Bloons TD 5 apk indir 724indir
mod apk indir 724indir

Gözetleme kulesi savunma sisteminizde önemli bir rol oynar. İçinde 18 farklı gözetleme kulesi var. Her birinin kendine özgü özellikleri ve güçlü yönleri bulunmaktadır. Yani, rastgele bir yere bir kule yerleştirerek kaynaklarınızı boşa harcamayın. Ayrıca, her düzeydeki kaynaklar sınırlıdır. Kazanmak istiyorsanız akıllı bir strateji seçmelisiniz. Örneğin, Tack Shooter ve Ninja Monkey kuleleri aynı anda birden fazla topu vurabilir. Bu nedenle, onları küçük alanlara koyarsanız boşa gidersiniz.

“internet bağlantısına gerek olmadan oynanabilir.’’

Bloons TD 5 android apk indir 724indir
Bloons TD 5 android apk indir 724indir

Her zaman çok sayıda topun bulunduğu geniş alanlarda bulunduğundan emin olun.  Ayrıca, Buz Kulesi düşman saldırılarını yavaşlatmaya yardımcı olur. Balon kalabalığından kurtulmak için saldıran kulelerle birleştirmelisiniz. Bu nedenle, birçok kule türünü birleştirmek, savunma verimliliğini önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, birçok farklı tipte balon vardır ve hepsini anlamak için zamana ihtiyacınız olacaktır. Örneğin, kamufle olmuş balonları tespit etmek için bir Ninja Maymun kulesine ihtiyacınız var.

Zor seviyelerde kulelerde yükseltmeler gerekir. Kuleleri yükseltmeden kazanamazsınız. Ancak, kuleleri yükseltmek için bir miktar para harcamanız gereklidir.

Tür Strateji
Boyut 99M
Mod Özellikleri Ücretsiz
En son sürüm 3.25
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

Bloons TD 5 Apk İndir

indirme likiDosyayı İndir

Bloons TD 5 Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.