Mobil Uygulama İndir

Bloons TD 6 Full Hileli Apk İndir 2023

Kule savunma oyunları son zamanların en sık dikkat çeken yapımlarından biridir. Bloons TD 6 da bu oyunların başında geliyor diyebiliriz. Clash of Clans oynamayı seven herkes, Bloons TD 6 oyununu da çok sevdi. Bu oyunu tüm detayları ile ücretli şekilde oynuyor gibi deneyimlemek için bloons td 6 apk dosyasını indirip cihazınıza kurmanız gerekiyor. Bloons td 6 apk indir seçeneği sayesinde bu video oyunundan daha fazla keyif alabilir, yeni görevler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu oyunu oynarken kaliteli vakit harcayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bitkilerin zombilere karşı olduğu bu kıyasıya mücadelede siz de aktif bir şekilde oyuncu olarak yer almak isteyecek, hatta zamanla bu oyunu arkadaşlarınıza da önermeye başlayacaksınız. Strateji oyunlarından hoşlanan herkes Bloons TD 6 oyununa muhakkak bir şans vermelidir diye düşünüyoruz. Yeni Zelandalı Ninja Kiwi geliştiricisinin son kule savunma oyunu olan Bloons TD 6 oyununda kaleye saldırmak isteyen kişileri alt etmeye çalışıyorsunuz.

Bloons TD 6 Full Hileli Apk İndir 2023

indirme liki

Bloons TD 6 Full Hileli Apk İndir 2023
Bloons TD 6 Full Hileli Apk İndir 2023

Bloons TD 6 Full Hileli APK Nedir?

3D grafikleri ve kendine has aksiyon detayları ile bir hayli ilgi çeken Bloons TD 6 oyununu hiçbir ücret ödemeden cihazınıza her bir özelliği ile indirmeniz için bloons td 6 hile dosyasını dikkatli bir biçimde kurmanız lazımdır. Bu versiyonda her şey hilelidir. İstediğiniz kadar para ve materyale sahip olabilirsiniz. Böylece oyun deneyiminiz sırasında herhangi bir şekilde sınır ile karşılaşmamız olursunuz.

Bu oyunun bir başka seçeneği ise bloons td 6 apk hilesiz oluyor. Hilelere ulaşamasanız da birçok özelliği kullanabiliyor, kaleyi savunurken ekstra güçler elde edebiliyorsunuz. Kusursuz bir oyun deneyimi için apk dosyasını kurmak gerekiyor. Aksi halde oyunun ücretsiz ve reklamlı versiyonunu oynamak durumunda kalabilirsiniz.

Bloons TD 6 APK Hileleri

Bloons TD 6 oyununun apk hileleri birçok kişinin vazgeçilmezlerinden olmuştur. Çünkü oyunun bu versiyonu kişilere daha çok keyif veriyor. Bunun nedeni ise her şeye ulaşabilmenin verdiği güçtür. Bu oyunun kuralları, standart kule savunma oyun çeşitlerinin işlevlerine bağlı olarak değişir. Bloons TD 6 oyununda amacınız her zaman baloncukların yol haritasını tamamlamasına engel olmaktır.

İlk önce, maymun olan bir makineyi seçip dikkatlice her birini haritaya yerleştirmelisiniz. Renkli baloncukların da sürekli olarak saldırması durumunda bumerang fırlatmalarını, top atmalarını ve dart göndermelerini sağlamalısınız. Daha sonra ise balonları yere inmeden evvel yok edebilmek adına maymunları yine belli bir stratejiye göre sıralamalısınız. Ne kadar fazla balon yok ederseniz o kadar jeton kazanırsınız.

Fakat bloons td 6 hile seçenekleri sayesinde jeton biriktirmek zorunda kalmamış olacaksınız. Her maymun kulesi üzerinde yükseltilebilen 3 parçalık alan bulunur ve sonuncusu sadece o maymun kulesini kullanıp yeterli deneyim puanına sahip olunca açılır. Tabii bu, ücretsiz ve hilesiz sürümde böyledir. Apk versiyonunda ise durum tamamen farklıdır. Dilediğiniz alanı açabilir, o üç parçanın sonunda yer alan son sıradaki parçayı da zahmetsiz şekilde açabilmiş olursunuz.

Kıyasıya mücadelenin olduğu bu oyunu hiçbir sınırı olmadan oynadığınız zaman kesinlikle daha fazla keyif duyacak, oyunun her bölümünü oynamak isteyeceksiniz. Rengarenk ara yüzü ve sıra dışı karakterleri ile daima dikkat çeken Bloons TD 6 oyunu, uzun seneler boyunca daha sevilerek oynanacak gibi görünüyor. Daha şimdiden adını Google Play Store hanesine altın harflerle yazdırdı diyebiliriz. Yediden yetmiş yediye her yaştan bireyin beğenerek oynayacağı Bloons TD 6, apk hilesi ile kişilere ekstra kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.