Mobil Uygulama İndir

Borsa Analiz APP – Hisse Teknik Analiz Uygulaması

Tekniz Analiz Uygulaması ile Hızlıca Sinyal Alın!

Borsa Analiz Uygulaması Borsa Istanbul (Bist) Endekslerindeki hisselerin indikatörler ve ösilatörlerin al ve sat sinyalindeki kesişmelerini yakalar ve sizlere tüm zaman dilimlerinde listeler. Kolay bir kullanıma sahiptir. Hemen sende apple ve play store’ dan indir. Borsa Istanbul (Bist) Endekslerindeki hisselerin indikatörler ve ösilatörlerin al ve sat sinyalindeki kesişmelerini yakalar ve sizlere tüm zaman dilimlerinde listeler.

Borsa Analiz App indir v1.003indirme linki

Google Play Store İndirme Linki

App Store İndirme Linki

Geliştirici Web Sitesi (Borsaanalizapp.com)

Özellikler

Version 1.003 (10.06.2023)

Borsa Analiz Uygulaması Bist 100 & Bist Genel Endekslerindeki Hisseleri Otomatik Tarayarak Hisselerde Teknik Analiz Metotlarını Kullanır.

İndikatör – Osilatör ve Hareketli Ortalamalarda Al veya Sat Gösteren Hisseleri Bulur.

Premium Özellikte Tüm Hisseleri Listeleme İmkanı ve Reklamsız Kullanım.

Ekran Görüntüleri

Borsa Analiz APP UYGULAMASI
Bist Analiz APP Ekran Görüntüleri Borsa Analiz Teknik Uygulama

Başlıca Yorumlar

  1. Diger borsa uygulamalarının içinde en güzeli bu uygulama bence arayüzü cok basit ve kullanışlı ustelik borsaları takip edebiliyorsunuz anlık canli borsa fiyatlarına erişim saglayabiliyorsunuz bunun yanında bir de premium ozellik var isterseniz oraya bi gozatin oradaki ayrıcalıklar daha fazla satın almak isterseniz eger deneyebilirsiniz premium özelliği de herkese tavsiye ederim güzel bir uygulama
  2. Borsa Analiz uygulama si mükemmel olmuş. Çok güzel. Çok beğendim. En iyi borsa analiz uygulaması diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum. Hemen indirip kullanmalısınız. tebrik ederim.
  3. Güncel borsa fiyatlarini güven ve rahatlıkla öğrenebileceğiniz harika bir borsa analiz uygulaması olmuş emeği geçenlere teşekkür eder herkese kullnamasi yönünde tavsiye ediyorum
  4. Çok iyi bir Borsa uygulaması çok faydalı bilgiler veriyor gördüğüm en iyi uygulamalardan biri emeği geçen herkese teşekkürler herkese tavsiye ederim.

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Borsa Analiz APP uygulamasının Google Play Store ve IOS App Store’ da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımızda, Girilen Veriler şifreli sunucularda sadece sizlerin görebileceği şekilde depolanır ve 3. şahıs yada kurumlar ile paylaşılmaz.

Telefon Kullanım İzinleri,Uygulamımızdan bulunan kısayol arama işlemi için gerekli olan izinlerin tarafınızdan sağlanmış olması gerekir.Verilen bu izin sadece Uygulamadas kayıtlı olan müşterilerinizin kısayol aramlarında kullanılmaktadır ve müşterilerinize ait kişisel veriler sadece size özel veritabanlarında şifreli olarak saklanır.

Not : Uygulama içeriğindeki bilgiler asla yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.