AksiyonOyun HileleriOyun İndir

Brutal Strike Hileli APK İndir

Brutal Strike hileli apk ile telefonunuzda aksiyon dolu bir macera sizi bekliyor. Uçaktan atlayıp ıssız adada düşmanlarınızı yenmek için acele edin. Aksiyona hazır mısın? FPS türündeki Cs Go benzeri bu oyunda birçok silahları ele geçirmeniz ve düşmanlara karşı koymanız için sınırsız mermi hileli ve sınırsız para hileli olarak gelmektedir. Böylece oyunda kolaylıkla rakip takım oyuncularına karşı avantajlı olabileceksiniz.

Brutal Strike MOD Apk Hileli

Brutal Strike mod apk para moduyla gelmektedir. Para moduyla ihtiyaç duyduğunuz silahları kolaylıkla alabilirsiniz. Oyundaki en güçlü silahları kullanarak daha fazla düşmanı öldürebileceksiniz. Böylece en yüksek skora ulaşmanız daha kolay. Ayrıca sınırsız mermi ile oyunu oynabileceksiniz.

Brutal Strike Görüntüler

Brutal Strike Bilgiler

Versiyon: 1.1581

Boyut: 84 MB

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 5.0 ve üzeri

Google Play: >>>

Brutal Strike Hileli Apk İndir

indirme liki

Brutal Strike Hileli APK İndir

Brutal Strike Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.