SporOyun HileleriOyun İndir

Buddy Toss Apk İndir – Para Hileli

Para Hilesi Android Oyun İndir

Buddy Toss Apk oyununda amacınız karakterinizin fırlatacağı kişinin yere düşmeden en yüksek skora ulaşacak şekilde tekrar havalanmasını sağlamaktır. Binlerce hatta milyonlarca kilometre yüksekliğe uçarak daha fazla skor elde etmeye çalışacaksınız. Maddi zorluklar yaşamamanız için Buddy Toss Android Apk para hilesi ile gelmektedir.

Buddy Toss Para Hilesi

Buddy Toss para hilesiyle para harcadıkça paranız artarak yükselecektir. Böylelikle oyundaki eşyaları kolaylıkla alabilecek, gerekli yükseltmeleri yapabileceksiniz. Dilediğiniz karakteri alabilecek daha güçlü, daha hızlı ve daha uzağa fırlatmalar yapabileceksiniz.

Buddy Toss Görüntüler

Buddy Toos Tanıtım Videosu

Buddy Toss Bilgiler

Versiyon: 1.3.5

Boyut: 46 MB

Tür: Macera

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Buddy Toss Apk İndir

indirme liki

Buddy Toss Apk İndir

 

Buddy Toss Nasıl Kurulur / Kurulum

  • İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.