Oyun HileleriOyun İndirYarış

Build a Bridge! Apk İndir

Build a Bridge!, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz oyunlardan birisidir. BoomBit Games stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun, market içerisinde yarış kategorisinde yer almaktadır. Marketin sevilen ve beğeni kazanmış oyunu olan Build a Bridge!, her geçen gün daha fazla oyuncu kazanmaktadır.

2D arayüzü ile birlilkte oyuncuları karşılayan Build a Bridge! apk, boş vakitlerinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Mühendislik becerilerinizi kullanacağınız bu seride, birbirinden farklı araç ve komyonet çeşitleri sizleri beklemektedir. Bulmaca ve zeka oyunlarınının karışımı fakat daha zevkli bir hali diyebilirim. Genel olarak planlama ve mühendislik becerilerini en iyi şekilde kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede araçları belirli alanlardan karşıya geçirmeniz gerekmektedir.

Sizler için Build a Bridge! apk indir oyunu ile alakalı kısa bir rehber hazırlamak istedim. Umarım faydalı ve bilgi içeren bir yazı türü olmuştur. Aşağıda yer alan konu başlıklarımıza geçebilir ve bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz.

Build a Bridge! Apk

Mühendislik ve doğaçlama bilgilerini en iyi şekilde kullanabileceğiniz bu oyunda, risk alma ve zeka kullanma bu oyunda sizleri beklemektedir. Araçların, otobüslerin, canavar kamyonların hatta kamyon türlerinin bile yer aldığı bu oyunda, zevkli dakikalar sizleri beklemektedir.

Oyunda amacınız köprü inşa etmek ve o köprüden araçları geçirmektedir. İlk olarak karşınıza yıkık bir köprü geliyor ve sonrasında o köprüyü tamir etmeniz gerekiyor. İşte burada zekanınızı kullanmanız gerekmektedir. İnşa zamanında kullanacağınız malzemeleri ve köprünün ne tür bir yapıya sahip olacağını, en iyi şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde köprüden araçlar geçemez ve yıkılır. 2D arayüzü ile dikkat çeken Build a Bridge! apk oyunu, sağlam yapıları yapabilecek oyuncuları beklemektedir. Tıpkı karmaşık bir bulmaca gibi oyunu oynarken, aynı zamanda deneyler de yaparak köprünün sağlamlığını test etmeniz gerekmektedir.

Oyunu oynarken sinirlenen ve defalarca denemeler yapan oyuncular bir hayli fazladır. Bu sebepten dolayı da her türlü eğlence sizleri beklemektedir. Oyun içerisinde toplamda 80’den fazla seviye yer almaktadır. İlk olarak basit seviyeler ile başlarken, sonrasında zorlaşan seviyeler bulunmaktadır. Detaylı ortamlar ve interaktif ögeler ile dolu olan Build a Bridge! apk indir, güzel bir stilize edilmiş görsel tarza sahiptir. 13 farklı dile sahip olan bu oyun, birbirinden farklı oyun modları ile birlikte bulunmaktadır.

Gerçekçi fizk motoru ve köprü alanında kullanılacak materyaller yer almaktadır. Malzemelerin fiyatları bulunduğu için, öncelikle para kazanmanız ve kaliteli malzemeleri kullanabilmeniz gerekmektedir. Ahşap, metal ve kablo seçenekleri ile birlikte malzemelerin bulunduğu bu oyunda, ödül ve hediyeler de sizleri beklemektedir. Köprüyü inşa ettikten sonra arabaları göndererek test yapıyorsunuz. Araba geçtiğinde köprü göçerse, köprüyü yeniden inşa etmeniz ve test etmeniz gerekmektedir.

Build a Bridge! Apk İndir
Build a Bridge! Apk İndir

Build a Bridge! Apk Özellikleri

  • Boyut:  95 MB
  • Sürüm: v4.1.1
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+ indirme
  • Gereken Android Sürümü: 5.0 ve sonrası

ayrıca bkz: CarX Highway Racing Apk İndir

Build a Bridge! Apk Nasıl İndirilir?

Yazımızda paylaşmış olduğumuz Build a Bridge! uygulamasını google üzerinden indirebilirsiniz. Arama motoruna Build a Bridge! apk indir yazmanız yeterli olacaktır. Çıkan arama sonuçlarından güvenilir ve bilindik bir apk sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise apk indir linklerine tıklayarak cihazlarınıza kolaylıkla uygulamayı indirme sağlayabilirsiniz.

Build a Bridge! Apk İndir Güvenilir Midir?

Apk olarak indirmiş olduğunuz tüm dosyalar tamamen indirdiğiniz siteye bağlı olarak değişmektedir. İndirmek için gittiğiniz bağlantıda reklama tıklamamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca girmiş olduğunuz sitenin bilindik ve popüler olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Build a Bridge! oyunu ile alakalı paylaşımda bulunmaktayız. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Uygulamayı genel olarak hayatınızın her anında kulaklığınızı takarak kullanabileceğiniz bir seviyeye sahiptir.

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.