Mobil Uygulama İndir

Bumble Apk İndir

Son Sürüm Dating - Buluşma Uygulaması Android App Sürüm 5.125.2.1139

Tinder uygulamasının eski yapımcılarından müthiş bir çöpçatanlık uygulaması! 90 milyondan fazla insanın kullandığı uygulama olan Bumble apk uygulamasının son sürümünü sitemizdeki indirme bağlantılarından indirebilirsiniz.

Tanış – Eşleş – Sohbet Et – Muhabbeti Kur ve Buluş!

 

“Unutma bu uygulamada kadınlar önden yazmakta”

Milyonlarca kişi arasından arkadaşlık kurmak istediğiniz kişileri seçip, bulabileceğiniz kolay ve basit bir kullanımı olan uygulama ile arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz.

Sektördeki önde gelen uygulamalardan olan bir mobil uygulamadır farklı özelliklere sahiptir ve kişilerin birbirine gönderdikleri mesaj sayısına bakarsak toplamda milyarlarca mesajlaşmanın olduğu uygulamada kişilerin karşılıklı tanışmalarına imkân sağlayabilmektedir.

Karşılıklı beğeni, eşleşme durumuna bağlı olarak ilk mesajdan 24 saat sonra mesajlaşma olmazsa eşleşmenin kaybolduğu bir sisteme dayanan uygulama da erkek için önce kız tarafından mesaj gelmesinin gerektiğini hatırlatalım.

Bumble Uygulamasının Sunduğu Farklı Modlar ( Buluşma – Arkadaşlık – İş )

Date: Date’de ilk adımı bayanlar atıyor. Buluşma uygulaması kadınlar ilk hamleyi yapar. Arkadaşlık oyununun arkaik kurallarını değiştirdik, böylece saygılı bir şekilde anlamlı ilişkiler kurabilirsiniz.
BFF: İster şehirde yeni olun, ister çevrenizi genişletmek isteyin yeni arkadaşlar edinmenin en kolay yolu. İster bir şehirde yeni olun, ister çevrenizi genişletmek isteyin, yeni arkadaşlar edinmenin en kolay yoludur.
Bizz: İş çevrenizi genişletmek, yeni kariyer fırsatları yakalamak istiyorsanız Bizz’i kullanın. Şimdi işteyiz. Ağ kurmak, mentor bulmak ve yeni kariyer fırsatları yaratmak için Bizz’i kullanın.
Bumble, sevgili bulma, arkadaş arama, kariyer oluşturma, hepsini bir arada sunan tek sosyal ağ platformu.

Bumble Apk Mod İndir

indirme liki

Bumble Apk

Bumble Apk Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.