Mobil Uygulama İndir

Busuu Premium Apk İndir

Sınırsız Tam Sürüm (MOD) 

Busuu Ne işe yarar

Busuu premium apk ile seçtiğiniz dil sayesinde konuşma,yazma, okuma,kelime bilgisi ve dil bilgisi sayesinde ingilizceniz gelişmektedir İçerisinde sosyalleş seçeneği özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler oturduğunuz yerden başka yerlerdeki insanlarla iletişim kurmanızı sağlar. Arkadaş ekleyerek iletişim kurmanıza ve kendinizi ifade etmenizde işinize yarar.

Busuu Uygulamasına Üye Olma

12 aylık ve 24 aylık olmak üzere iki pakete sahiptir. Bu sürümde size herhangi bir ücret talep etmeden direk son sürüm ile Premium avantaj sağlıyoruz.

Premium size daha fazla seçenek sunarak üzere her insanın anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Facebook ve Google ile üye olabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre yeterlidir. Kurulum diğer telefona özel değildir. Tablet veya bilgisayar kurulum sağlayarak her yerde kullanabilirsiniz.

Busuu Diller

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca,İtalyanca, Portekizce, Çince, Japonca, lehçe, Türkçe, Rusça, Arapça

Busuu Özellikleri

Tam İngilizce kursu

Bu kurs sayesinde İngilizce seviyeniz A1,A2,B1,B2,C1,C2 olmak üzere sırasıyla ilerlemektedir. Kursta gördüğünüz derslerle ingilizce seviyeniz katlanmakta ve her gün yeni şeyler öğrenmektesiniz.

 

İngilizce Telafuz

Size ait olan becerileriniz gelişmekte ve görsel eğitim sayesinde İngilizceyi daha kolay anlayabilirsiniz.

Dünyaya İngilizce bakış New York Times’ ın görsel ve sözlü olarak İngilizce ögren kendini geliştir.

Seyahatinde işine yarayacak kelime ve ifadeler

İnsanlar gezmek ister ve gezerken de etrafında bir çok insanla muhattap olabilmektedir. Bu nedenle insanlar ile iletişim önem arz eder. Bu videolar sayesinde ingilizceniz hızlı anlayıp pratik cevap vermenizi sağlar.

 

London Central

Günlük yaşamımızda diziler vazgeçilmezdir. İngilizce diziler sayesinde ingilizceniz gelişmektedir ve üzerine eklenerek daha iyi seviyelere ulaşmanızı sağlar.

 

İş İngilizcesi

Hayatımın her yerinde olan İngilizce iş hayatında vazgeçilmezlerdendir. İş İngilizcesi her meslek alanında kendinizi ifade etmeyi sağlar. Mühendislik,Tercümanlık, Akademisyen, Otel yöneticiliği Vs yerlerde kullanılmaktadır.

The Economist 

İngilizceyi sadece konuşma veya yazma yerine gündemi takip ederek hem kişisel gelişiminize hem de kültürel anlamda size yenilikler sağlamaktadır.

Busuu Android Apk İndir

indirme liki


Dosyayı İndir

Busuu premıum Google Play de Editör’ün Seçimi arasına girmiş ve birçok rakiplerine göre kendi yerini korumaktadır.
EdTech Global Ödülleri 2023 Finalisti ödülün alarak kendini kanıtlamış ve bir önceki senede En İyi Dil Uygulaması seçilmiştir.
Busuu çevrim dışı ile istediğiniz yerde indirdiğiniz videoları izleyebilecekseniz.

Busuu ilerleme kaydetme
Tekrar özelliği size bildiklerinizin sınıflandırma şeklinde geri dönüşüm sağlamaktadır.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Busuu Ne İşe Yarar?” answer-0=”Busuu interaktif bir şekilde yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Busuu ile hangi yabancı dilleri öğrenebilirim?” answer-1=”Almanca, ilgilizce, fransızca ve 9 dil daha öğrenebilirsiniz.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.