Oyun İndir

Castle Crush Apk

Oyunu Oyna Para ve Elmas Hilesi v4.5.4 2022

Castle Crush APK, sıklıkla oynanan bir oyundur. Para ve elmas hilesi her ne kadar yalnızca Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilse de, iOS için de çalışmalarımız devam ediyor. Castle crush APK dosyasını indirdikten sonra; oyunu oyna butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Castle Crush Apk MOD İndir

Castle Crush Strateji kart oyunları arasında yer almaktadır. Kulenizi savunma altına alacağınız bu oyunda, kendi birliğinizi oluşturmanız gerekmektedir. Kendi birliğinizi oluşturduktan sonra, çeşitli stratejiler ile rakibinizi mağlup etmeniz gerekir. Oyunun genel amacı, kendi kulenizi korumak; geliştirmek ve rakibinizi alt etmektir. Oyunda yer alan karakterlerin her birinin, ayrı bir görevi bulunmaktadır.

  • Zeka, strateji ve güçlü askerler ile; hiçbir rakip size karşı koyamayacak!
  • Oyunda yer alan karakterler ise şu şekilde;
  • Golem: Savunma yapan karakterdir.
  • Okçular: uzaktan atış yaparlar ve düşmanlarınız kalenize yaklaşmadan; vurulur.
  • Birlik: Birliğinizi kurarak, gelişmiş askerlere ve görevlilere sahip olabilirsiniz.
  • Hucum askerleri: Hucum askerleri, direkt olarak askerleri öldürmenizi ve kuleleri yıkmanızı sağlayacaktır. Her savaşta, öldürdüğünüz birlik; yıktığınız kule ve asker için ayrı ayrı ödül sahibi olabilirsiniz.

Castle Crush Hileli APK

Castle Crush hile APK, sınırsız sayıda karta sahip olmanızı; altınlar ile kulenizi yükseltmenizi ve birliğinizi geliştirmenizi sağlayacak özelliklerle donatılmıştır. Bu sayede birliğiniz için oluşturduğunuz askerler; çok daha güçlü olacağı için, düşmanlarınızı alt etme şansınızı da bir hayli arttıracaktır.

Kazandığınız tüm oyunlarda; yeni kartlar elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu kartlar, sizin yeni stratejiler oluşturmanızı sağlayacaktır. Kazandığınız maçlardan elde etmiş olduğunuz puanlar ile, dünya çapında ve arkadaş listenizdeki puanlar arasında en yüksek çıtaya ulaşarak; zekanızı ve strateji becerinizi herkese gösterebilirsiniz.

Castle Crush Elmas ve Para Hilesi

Castle Crush APK elmas ve para hilesi, internet sitemizde en son mod özellikleri ile eklendi. İndirebilmek için aşağıda yer alan indirme butonuna tıklamanız, telefonunuza indirdikten sonra kurulumunu tamamlamanız yeterlidir. İndirme işlemleri tamamlandıktan sonra, oyunu oyna butonuna tıklayarak; direkt olarak oyuna başlayabilirsiniz.

indirme liki

Castle Crush APK

Editörün önerisi

Mafia City Apk isimli oyun da ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.