AksiyonOyun İndir

Cats Crash Arena Turbo Stars Apk İndir

Cats Crash Mod Apk İndir

Cats Crash Arena Turbo Stars Apk oyunuyla makine savaşlarına hazır mısın? Kendi tasarlayacağın makine ile diğer makinalara savaş aç. Dünya çapındaki milyonlarca oyuncunun arasına katıl ve rakiplerini yenmenin tadını çıkar. Geliştirdiğin savaş makinesini yükselt, geliştir. Benzersiz bir makine ortaya çıkarabilmen için tüm donanıma sahipsin. Yapman gereken en iyi silahı seçmek ve en iyi makine tasarımını yapmak. Çete savaşları modunda rakip çeteyle kendi kurduğun çeteyi savaştır ve yeni makine parçaları kazan.

CATS Crash Arena Turbo Stars Apk

Cats Crash Arena APK oyunuyla sizde çeşitli silahlarla donatacağınız makinenizi rakip oyuncularla savaştırıp makinenizin gücünü test edebilirsiniz. Çeşitli el bombaları ve değişik silahlar oyunda kullanabileceğin araçlardan sadece bazıları.

CATS Crash Arena Turbo Stars Görüntüler

CATS Crash Arena Turbo Stars Tanıtım Videosu

CATS: Crash Arena Turbo Stars Bilgiler

Versiyon: 2.31

Boyut: 127 MB

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve üzeri

Google Play: >>>

 

CATS Crash Arena Turbo Stars İndir

indirme liki

CATS Crash Arena Turbo Stars APK İndir

CATS Crash Arena Turbo Stars Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.