StratejiOyun HileleriOyun İndir

Clash Royale Apk Hileli Mod İndir

Clash Royale Apk Hileli Mod Supercell firmasının geliştirdiği popüler strateji oyunudur. Stratejini konuştur, savaşları kazan ve ödülleri topla. Dünyadaki milyonlarca oyuncuyla mücadele et ve kupaları kazan. Kartları toplayıp yükseltmeleri yaparak daha güçlü karakterleri aç. Lider tablosundaki sıralamanı yükselt. Rakiplerini en iyi savaş desteleriyle yen. Daha güçlü kişilerle klan oluşturup takım olarak mücadelelere katıl. Clash Royale en iyi desteler ile en güçlü oyuncular arasına katıl. Clash Royale para hileli moduyla clash royale kartlarından en güçlü olanları toplayabilirsin. Clash Royale sandık rotasyonu yaparak daha fazla ödül toplayabileceksin.

Clash Royale Apk Hileli Mod

Clash Royale apk hileli mod sürümünde sınırsız para hilesiyle özel serverda mücadelelere katılabileceksin. Oyundaki yükseltmeleri yapabilecek ve daha fazla güçlü duruma ulaşabileceksin.

Clash Royale Tanıtım Videosu

Clash Royale Bilgiler

Versiyon: 3.4.2

Boyut: 121 MB Hileli + 126 MB Hilesiz Sürüm

Tür: Strateji

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0.3 ya da Üzeri

Google Play: >>>

Clash Royale Apk İndir

indirme liki

Crash Royale APK Hileli Mod İndir 

Clash Royale Apk Hilesiz Sürüm İndir

Clash Royale Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.