Oyun İndir

Crash Bandicoot Apk İndir

Android Mod Apk

Wumpa adasında doyumsuz bir macera!

Temple Run benzeri Endless Runner türü ayrıca Crash Bandicoot apk oyununda bölüm sonu canavarını yenmemiz gerekiyor. Bu oyunu indirin ve macerayı görün.

Oyundaki kontrol mekanizması koşma oyunu tarzındaki oyunlara benzer şekilde. Karakteriniz ilerliyor ve göreviniz engellerden kaçınmak ve Wumba meyvelerini toplamak için sola, sağa, yukarı veya aşağı kaydırma yapmak bununla birlikte ahşap kasaları kurmak ve düşmanlara saldırmakta oyun içerisindeki eğlenceli anlardan.

Oyun çok basit görünüyor fakat sanıldığı gibi değil. Crash Bandicoot android oyununda birçok zorlu seviye mevcut engeller sabit durmuyor sürekli bir değişik içerisinde ilerlemeniz gerekli. Mümkün olduğu kadar çok meyve toplamak için çaba sarf etmelisiniz.

Düşmanlarınıza silahla müdahale edebilmek için silah geliştirmeniz gerekmekte bunu yapabilmeniz için Coco Base adlı mekanınız mevcut. Coco Base adlı mekanınızı oyunda topladığınız meyvelerden silah üretmek için kullanıyorsunuz. Oyunda bombalar, av tüfekleri gibi birçok silah seçeneği mevcut ayrıca gücünüzü arttırmanız için serum adlı kitleri de üretebilirsiniz. Gerekli olan malzemeleri elde ettiğinizde daha fazla silah üretmek için gerekli teçhizatın kilidini açabilir ve daha fazla silah oluşturabilirsiniz. Daha fazla silah için yükseltme yapmayı unutmayın.

Crach Bandicoot oyunu konsol grafikleri kadar olmasa da göz alıcı grafiklere sahip. Oyunda tüm detaylar iyi tasarlanmış bir şekilde. Karakterin hareket yeteneği ve oyun efektleri gayet tatmin edici bununla birlikte heyecan verici müziklerde mevcut.

Crash Bandicoot Mod Apk Özellikeri

  • Oyunda sınırsız özelliklerin sahibi ol.
  • Ölümsüz olma özelliğine de sahipsiniz böylelikle düşman mermileri sizi etkilemez.

Crash Bandicoot Android Mod Apk İndir

indirme liki

Apk İndir

OBB indir : Tıkla

Tür: Macera

Boyut: 44 Mb

Mod Özellikleri: Tüm kilitler açık

Gerekli Android Sürümü: 5.0 ve üzeri+

Crash Bandicoot Android Kurulumu

OBB dosyasını indirip telefonunuzdan Android/OBB klasörüne çıkarttıktan sonra apk kurulumu için dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

The sims 4 oyun hileleri için tıklayın.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.