YarışOyun HileleriOyun İndir

Crash Of Cars Apk Hileli Mod İndir

Crash Of Cars apk hileli mod ile çeşitli silahlarla donatılmış araçları kullanarak rakiplerinizi saf dışı bırakmanız gerekmektedir. En son kalan araç oyunun galibi olmaktadır. Silahlar, patlayıcılar ve daha fazlası oyunda sizleri bekliyor. Daha fazla oyuncuyu etkisiz hâle getirerek daha çok puan elde edebileceksiniz. Gerçek zamanlı gerçek oyuncularla amansız bir mücadeleye hazır mısın? Tırlar, kamyonlar vb. birçok araçtan dilediğini seç ve mücadeleye başla. 30 araç içerisinde hem hızlı hem de dayanıklı araçları seçerek daha kolay rakiplerinizi yenebilirsiniz. Fren olmayan bu oyunda ekranın sağ ve sol taraflarına dokunarak hareket sağlayabileceksiniz. 3 Boyutlu grafikler ve kolay kontrolleriyle keyifli bir oyun.

Crash Of Cars Apk Hileli Mod

Crash Of Cars mod apk hileli olarak gelmektedir. Crash of cars para hilesiyle aracınızı en güçlü hâle getirebilecek ve çeşitli yükseltmeleri açarak birçok silahı elde edebileceksiniz.

Crash Of Cars Görüntüler

Crash Of Cars Tanıtım Videosu

Crash Of Cars Apk Bilgiler

Versiyon: 1.4.31

Boyut: 115 MB

Tür: Yarış

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0.3

Google Play: >>>

Crash Of Cars Apk İndir

indirme liki

Crash Of Cars APK İndir

Crash Of Cars Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.