AksiyonOyun İndir

Critical Ops Apk İndir

v1.19.0 Mermi Hilesi Radar Hilesi

Critical Ops Apk online gerçek kişilerle oynayabileceğin aksiyon dolu bir FPS oyunudur. Heyecan dolu maçlara var mısın? İstersen takım olarak oyna istersen herkesin tek olarak mücadele ettiği maçlara katıl. Android platformunda en çok oyuncusu bulunan oyunlardan biri. Critical Ops ile rekabet dolu maçlara hazır ol. Adil bir oyun anlayışına sahip olan bu oyunda silahlar eşit güçlü olacak şekilde ayarlıdır.

Counter Strike tarzı oyun biçimiyle 5 e 5 takımlarda amansız bir mücadele seni bekliyor. Hazır mısın? Critical OPS Apk olarak en güncel sürümünü sunuyoruz.

Critical OPS Oyun Modları

  • Takım Savaşı: Takım savaşında takımlardan biri bomba kurup bombayı patlatmak için mücadele ederken diğer takım bombayı etkisiz hale getirip savaşı kazanmak için mücadele etmektedir.
  • Takım Ölüm Maçı: Ölüm maçında mücadeledeki oyuncular diğer takımdaki oyuncuları öldürüp sonrasında galip gelmeye çalışmasına dayalıdır.
  • Tabanca Oyunu: Herkesin tek başına mücadele ettiği oyun türüdür. Ayrıca silah, teçhizat toplamanın yapıldığı tabanca oyununda silahları erkenden toplayıp düşmanları saf dışı bırakmalısın.

Critical Ops Kredi Hilesi

Critical Ops 2023 v1.19.0 sürümünü hilesiz olarak indirip oynayabilirsin.

Critical Ops Mermi Hilesi

Critical Ops mermi hilesi yeni sürümde bulunmamaktadır. Critical Ops 2023 v1.19.0 sürümünü hilesiz olarak indirip oynayabilirsin.

Critical Ops Radar Hilesi

Critical Ops radar hilesi yeni sürümde bulunmamaktadır. Critical Ops 2023 v1.19.0 sürümünü hilesiz olarak indirip oynayabilirsin.

Critical Ops Oyundan Görüntüler

       

Critical Ops Tanıtım Videosu

Critical Ops Apk Bilgiler

Versiyon: 1.19.0.f1195

Boyut: Apk 76 MB + OBB 434 MB

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1

Google Play: >>>

Critical Ops Apk İndir

indirme liki

Critical OPS Apk İndir

Critical Ops Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.

OBB dosyasını eğer sd kartınız varsa Android – OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza Android – OBB klasörüne kopyala yapıştır yapın.

Sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.