AksiyonOyun HileleriOyun İndirSavaş

Dead Cells Apk İndir

Sınırsız Mod Para Hileli Android 2020 Sürüm 1.1.10

Ücretsiz olarak oynamanız için Dead Cells mod Apk İndir yaparak oyunun keyfini çıkarabilir, oyundaki zorlukları aşmanızı kolaylaştıracak sınırsız para hilesiyle de zorlanmadan silahları alabilir, çeşitli zırhları elde edebilirsiniz.

Aksiyon dolu bir macera Dead Cells Pc, Konsol sürümlerinden sonra android sürümüyle karşınızda.

Kale muhafızlarıyla mücadeleye hazır mısın? 2D dövüşte birbirinden farklı dövüş yetenekleri ve birçok farklı silahla mücadelede sana yardımcı! Stratejini geliştir, kaleyi fethet! Levellerde ilerledikçe oyun daha çok zorlaşacak.

Zindanları keşfedin, silahları yükseltip daha kolay ilerleyin ve ayrıca yeni silahların kilidini açıp daha farklı silahları deneyin.

Her yeni levelde yeni zorluk dereceleriyle karşılaşacaksın bu nedenle beceri ve silahlarını yükseltmen gerek.

Kontrol Tuşları

Sol taraftaki joystick bir hareket hareket kontrolörü görevi görürken, sağ taraftaki butonlarda ise oklardan kaçınmak veya dar bir duvarın üzerinden atlamak, zıplamak, el bombaları atmak, tuzakları kurmak ve silah kullanmak gibi tuşlar bulunmaktadır. Bununla birlikte butonların yerlerini değiştirme imkânına da sahipsiniz.

Otomatik dövüş özelliğiyle de düşman yanına yaklaştığınızda kendisi dövüş mekanizmasını kullanır böylece karakterin yakın dövüşte bulunmasına yardımcı olur.

Tehlikeli labirentleri keşfederken sayısız ganimet ve düzinelerce düşmanın yanı sıra tuzakla karşılaşacaksınız. Her silahın farklı kombinasyonları, etkisi bulunmaktadır. Örneğin kalkanları aşmanıza yarayan silahlar, 3 yönlü oklar gibi.

Bazı büyük düşmanları yenmeniz halinde sınırsız paranormal gücün kilidini de açabilirsiniz.

Özet

Bilgisayarda ya da konsolda oynayan birçok kişinin tavsiye ettiği bu oyunun android sürümünü oynamanıza değecek güzellikte olduğunu söyleyebiliriz. Gelişmiş silahlar alarak daha kolay ilerleyip, zorlanmadan oynayabilirsiniz. Birçok oyun inceleme sitesinden yüksek dereceli puanlar alan Dead Cells’ i mutlaka denemelisiniz.

Dead Cells MOD APK Özellikleri

NOT: Hileli Mod Apk’yı aktif olarak kullanabilmeniz için oyuna başlamak için Devam(Continue) seçeneğini seçmeniz ayrıca Yeniden başlat(restart) şeklinde ilerlememeniz gerekir.

Dead Cells Android Apk Görüntüler

metroidvania dead cells apk indir ücretsiz sürüm sınırsız para hileli android
ölüm hücresi android mobil sürüm
dead cells apk indir 724indir.com
dead cell android yeni sürümü 2020

Dead Cells Özellikleri

KategoriAksiyon
Versiyon1.1.10 (Son)
Boyut608 MB
MOD ÖzellikleriSınırsız para
Gerekli Android SürümüAndroid 6.0 ve üzeri

Dead Cells Mod Apk İndir Sınırsız Para Hileli

indirme liki


Apk İndir

Dead Cell İndir Hilesiz Sürüm

indirme liki


Apk İndir

Dead Cell Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Dead Cell Tanıtım Videosu

 

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı