AksiyonSimülasyon

DragonSky: Idle&Merge Apk İndir

Sınırsız Para ve Mücevher Hileli

DragonSky: Idle & Merge

Full Name DragonSky : Idle & Merge
                Google Play Store Android
Tür AksiyonSimülasyon
Boyut 70 MB
Mod Özellikleri Sınırsız Para, Mücevher
Versiyon 1.2.145
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

Dragonsky Com2Us tarafından geliştirilmiştir. DragonSky: Idle & Merge Oyununda, gökyüzünde uçan bir ejderha ordusunu kontrol edip düşmanlarla savaşacaksınız.

İlerleyen levellerde düşman güçleri daha hızlı ve daha güçlü olarak karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple her yeni bölümden önce zorlukları daha kolay aşmak için ejderhalarınızı yükselterek ilerleme sağlamalısınız.

DragonSky Idle&Merge mod apk indir
Idle&Merge mod apk indir

DragonSky: Idle & Merge ile sizde birçok tasarıma sahip ejderha koleksiyonu ile birlikte gelmektedir.

Dikkat etmeniz gereken bir nokta ejderha sayınızın sınırlı olmasından dolayı daha büyük ve güçlü ejderhalar oluşturmak için iki benzer ejderhayı birleştirip daha güçlü hale getirmeniz gerekmektedir böylece daha güçlü ejderhalar oluşturup savaşlarda zorlanmadan galip gelmenizin önü açılmış olacaktır.

DragonSky: Idle&Merge
DragonSky: Idle&Merge

Oyunda yumurtalar sekmesine tıklayıp yeni ejderhalar oluşturabilir ve her 2 yeni çıkan ejderhayı birleştirerek daha güçlü ejderhaları ordunuza katabilirsiniz.

En fazla 10 yumurta olacak şekilde ejderha oluşturabilir sonrasında yumurtalara tıklayacak ve yeni ejderhalar toplayacaksınız. Onları toplamazsanız, daha fazla ejderhaya sahip olma şansını kaçırırsınız.

DragonSky Idle&Merge android apk indir
DragonSky android apk indir

İki ejderhayı birleştirmek gayet basittir. Oyunda sadece bir ejderhayı aynı türden başka bir ejderha pozisyonuna sürükleyip bırakmanız yeterlidir.. Örneğin, bir Seviye 2 Ejderha oluşturmak istiyorsanız, bir Seviye 1 Ejderhasını başka bir Seviye 1 Ejderha pozisyonuna sürükleyerek yeni level ejderha oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte ejderhaların renkleri ve boyutları aynı olduğunu büyüklüğünden ayırt edebilirsiniz. Level yükseldikçe ejderhaların da büyüklüğü yükselmektedir.

Savaşlarda daha çok güçlü ejderhalarla savaşmak istiyorsanız yapmanız gereken ejderhalarınızın HP, Zırh ve Hasar oranlarını geliştirmek olacaktır.

Görevleri tamamlayıp yeni bölümlerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Oyunda bölümleri bitirdikçe size altın, mücevher ve ejderha gibi ödüller gelecektir.  Ayrıca size sunduğumuz DragonSky: Idle & Merge mod apk da sınırsız altın ve mücevher hileli olarak oyunu oynayabilecek böylelikle kolayca ejderhalarınızı güçlendirebilecek savaşların galibiyetinin tadını çıkaracaksınız.

DragonSky: Idle & Merge’de oyuncular herhangi bir görevi tamamlamak zorunda kalmadan büyük ödüller kazanabilirler. Bunlardan biri, genellikle yumurtanın üzerinde görünen altın bir sandıktır. Genellikle altın kazandığınız bu sandıktan bazen gizli ödüllerde çıkmaktadır ayrıca bazı ödüller mesaj kutunuzda olabilmektedir ara ara mesaj kutunuzu kontrol etmeniz önemlidir.

DragonSky Idle & Merge İndir

Mod Apkindirme liki


Idle indir

OBBindirme liki


Merge Apk İndir

DragonSky Idle & Merge Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.

OBB dosyasını eğer sd kartınız varsa Android – OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza Android – OBB klasörüne yapıştırın.

Sonrasında indirdiğiniz mod apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.