Genel

E-Ticaret Sitesi Kurarken Maliyeti Düşürmenin 3 Kolay Yolu

İnternetten satış yaparak, yani e-ticaret sitesi ile ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırmak istediğinizde ilk adımı nasıl atacağınızı tam olarak bulamayabilirsiniz. Bu aşamada kararlı olmanızı sağlayacak desteği Kobisi size en iyi şekilde sunacaktır. Site kurulumu ile başlayan sürecinizi profesyonel şekilde yürütebilmeniz için size özel e-ticaret çözümleri üretilecektir. Ücretsiz e-ticaret paketleri ve çok daha fazlası için firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir.  Desteğe başvurmadan bireysel olarak ilerlediğinizde e-ticaret sitesi kurulum maliyetlerinin son derece yüksek olduğunu görebilirsiniz. Bunları düşürmek için izleyebileceğiniz yöntemlerden bazıları şunlardır:

1. Ücretsiz E-Ticaret Paketleri Kullanın

Site kurulumunda risk almak pek çok kullanıcı için endişe vericidir. Bu riski ortadan kaldırmak ve daha emin adımlarla ilerlemek için ücretsiz e-ticaret paketleri ile web sitesi kurulumu tam size göredir. Yalnızca temel bilgilerinizi girerek kayıt aşamasını tamamlamanız yeterlidir. Ücret ödemeniz ya da kredi kartı bilgisi girmeniz gerekmeyecektir. Bilgilerinizi girip başvuru yaptıktan sonra 15 dakika içerisinde ücretsiz paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz deneme sürümü olarak isimlendirilen paketlerden isteyen herkes yararlanabilir. Kobisi e-ticaret sitesi paketlerinin hepsi kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır. En dar kapsamlı paketlerden en geniş kapsamlıya doğru sıralanan paketlerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Sektöre ilk defa katılanlar için ücret ödenmeyen paketler hem içerik hem de maliyet yönünden daha avantajlı olacaktır.

E-Ticaret
E-Ticaret

2. Pazar Yerlerinde Mağaza Açın

Kısa süre içerisinde hem gelirinizi hem de ziyaretçi sayınızı artırmak istiyorsanız pazar yeri entegrasyonu en doğru yöntem olacaktır. Aynı zamanda düşük maliyetle daha yüksek verim almanızı sağlayacak bu uygulama için istediğiniz adresi tercih edebilirsiniz. Önemli olan nokta ürün kategorinize uygun sektöre giriş yapmanızdır. Daha az para harcayarak daha fazla trafiğe sahip olmak için fatura işlemleri, ürün bilgileri, ürün seçimi, müşteri sorunlarının takibi, sipariş analizi gibi adımları hedef siteye entegre etmeniz gerekecektir. Özellikle Trendyol, Hepsiburada ve N11 için e-ticaret sitesi entegrasyon talepleri yüksektir. Bunlar arasından seçim yaparken komisyon oranlarına dikkat etmeyi unutmamalısınız.

3. Web Geliştirme Sistemlerini Tercih Edin

Web sitesi kurulum adımlarının ve bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Bunun maliyeti yüksek olacağından hazır web sitesi geliştirme firmaları ile çalışmanız daha ekonomik olacaktır. Özellikle Kobisi size bu alanda aradığınız hizmeti işinde profesyonel temsilciler eşliğinde sunacaktır. Hizmetler için kesintisiz müşteri desteği verilmektedir. Kullanıcıya özel oluşturulan e-ticaret çözümleri memnuniyetin fazla olmasını sağlayacaktır. Ücretsiz e ticaret paketleri ile başlayan kurulum süreciniz hedeflediğiniz noktada devam edecektir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.