Oyun İndir

Episode Choose Your Story Apk

Mod Apk İndir (Sınırsız Elmas Hileli)

Episode Choose Your Story bir hikaye anlatma oyunudur. Buna benzer bir oyunu oynadıysanız bu oyuna da alışmanız zor olmayacaktır. Oyunun apk dosyasını indirerek seçeceğiniz favori bir konu sonrasında o hikayedeki ana karakterin rolüne bürünerek oynamak oyunun temelini oluşturmaktadır. Oyundaki diyaloglara bağlı olarak hikayeyi daha iyi anlayacak ve daha sonra ne olacağına karar vermemize yardımcı olacaktır.

Oyun Hakkında

Tür Simülasyon
Boyut 93 mb
Mod Özellikleri Sınırsız Elmas, Bölüm Geçişleri
En son sürüm 12.60.2
gerektir Android 4.1 ve üstü
Son Güncelleme 6 Mayıs 2023

 

Verdiğiniz karar veya kelime öykünün yeni bir yöne taşınmasını sağlayabilir. Oyundaki diğer karakterlerle iletişim kurup yakın arkadaş olabilirsiniz yada tartışma çıkarabilir gerilim ortamı oluşturabilirsiniz. Her şey sana bağlı! Yaptığınız her seçim hikayenin sonucuna etki edecek, farklı kılacaktır.

Episode Choose Your Story oyununda kazanma ya da kaybetme gibi bir durum söz konusu değildir. Hikayeye yön verip, tadını çıkarın. İlginizi çeken farklı içerik stilleri, karakterler oyunda size sunulmuştur.

Episode Choose Your Story Apk İndir yaptığınızda oyun için birçok senaryo sizi bekliyor. Komedi, aksiyon, macera, gerilim, korku, Drama, Hollyhood gibi birçok seçenekli hikaye mevcut.

Episode Choose Your Story MOD Apk Özellikleri (Sınırsız Mücevher ve tüm bölümlerin kilidi açık)

Hikayede oyuncuların daha fazla kıyafet satın almasına ve önemli kararların kilidini açmasına yardımcı olacak mod apk’yi sizlere sunuyoruz. Yeterli miktarda mücevher desteği ile birçok etkinlik sizler için daha kolay olacak.

Tüm bölümlerin açık şekilde sunulan Episode Choose Your Story Mod Apk ile kilitli bölümlerin kilidini açabilecek böylelikle sadece birkaç bölüm oynamak yerine daha fazla bölüm oynayabileceksiniz. İlk birkaç bölümden sonra size sorulan ‘’Pass’’ özelliğine sahip olacaksınız. Ayrıca oyun içi görevlerde de pass ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Episode Choose Your Story oyunundaki bir diğer ilginç özellik ise kendi hikayenizi oluşturabilmenizdir. Diğer oyuncularla da paylaşabilir, ilginç hikayeler oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oluşturulan hikayeleri ‘’Bu hafta neler var’’ kısmından öğrenebilirsin.

Episode Choose Your Story Mod Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Oyun Apk Boyutu : 93 Mb

[sc_fs_faq html=”true” headline=”h3″ img=”” question=”Episode Choose Your Story Mod Apk Nasıl Kurulur? ” img_alt=”” css_class=””] İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.) [/sc_fs_faq]
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.