Mobil Uygulama İndir

ES Dosya Yöneticisi Apk İndir

Sürüm (Version) 4.1.9.8.1

Es Dosya Yöneticisi Apk Ne İşe Yarar?

Es Dosya Yöneticisi (Es File Explorer veya Es File Manager) telefonunuzda ki dosyalarınızı ve uygulamalarınızı yönetmeyi sağlayan bir apk uygulamasıdır. Bu uygulama ücretsizdir ve pro sürümdür. Uygulama Android telefonlar için geçerlidir. Android cihazınızı bu uygulama ile her yerden yönetebilirsiniz.Dosya yönetimini sağlayacağınız bu uygulama ile çeşitli internet protokollerinde paylaşımı hızlandırabilirsiniz. 3G, 45, EDGE, 5G veya Wi-Fi gibi ağ bağlantıları veya USB, TYPE-C bağlantıları kurarak hızlı dosya aktarımı ( Resim, Video, Müzik ) sağlanmaktadır. Uygulama 30′ dan fazla dili desteklemektedir.

Es Dosya Yöneticisi Pro Sürüm Özellikleri

  • Dosya Yönetimi (Resim, Video, Müzik, Metin ve Diğer Türler)

* Dosyalarını bilgisayar (pc) gibi çoklu seçim yapma, kesme, kopyalama, yapıştırma, taşıma, oluşturma, silme, yeniden adlandırma, arama, paylaşma, gönderme, gizleme, kısayol oluşturma ve favorilere işlemleri yapabilme ve aynı işlemleri uzaktan kontrol (bilgisayar aracılığıyla) yapma.

* Sıkıştırmılmış Zip ve WinRar desteği ile Zip ve RAR dosyalarını açma ve şifrelenmiş (AES 256 bit) Zip ve Rar dosyaları oluşturma.

* Dahili görüntüleyiciler ve oynatıcılar, resimler, müzikler ve videolar dahil olmak üzere çeşitli dosya türleri gibi üçüncü parti uygulamaları destekler.

*  Apk dosyaları ve resimler için küçük resimler

* Metin görüntüleme ve düzenleme fonksiyonları

* Root Gezgini ile root kullanıcılar için mükemmel dosya yönetimi desteği vardır. Tüm dosya sistemine ve tüm veri dizinlerine erişim, ve kullanıcı izinlerini değiştirmenizi sağlar.

  • Uygulama Yönetimi

Uygulamaları kategorize etme, kaldırma, kısayol oluşturma ve yedekleme gibi özellikler

  • Görev Sonlandırma

* Es Görev Yöneticisi görevleri sonlandırır. Es Görev Yöneticisi ile sonlandırılmasını istemediğiniz görevi yoksay listesine ekleyip gereksiz görevleri sonlandırabilirsiniz. Ayrıca ana ekranda mevcut ram bilgisini gösteren ve görevleri otomatik sonlandırabilen basit bir widget içermektedir.

* Önbellek Temizleyici ve Otomatik başlatma yöneticisi ile hafıza alanınızdaki gereksiz dosyaları silebilirsiniz. Görev Yöneticisi modulü gereklidir.

  • Dosya İndirme Yönetimi
  • Bulut Depolama İstemcileri (Google Drive, SkyDrive, BoxNet, Sugarsync, Yandisk, Amazon S3, Ubuntu, One)
  • FTP ile Dosya Transfer Protokolü

* SMB ve Wi-Fi ile pc üzerinden erişim

* FTP ve WebDAV istemcisi gibi işlevler. SD Karttaki dosyaları yönetir gibi FTP, FTPS, SFTP, ve WebDAV sunucularında dosya yönetimi

* Bluetooth dosya tarayıcısı fonksiyonu ile Bluetooth cihazlar arasında dosya kopyalama ve yapıştırma yapabilirsiniz. Cihazları tarama ve Bluetooth cihazları arasında dosya transferi için OBEX FTP destekler.

  • LAN Samba İstemcisi

* Akıllı Şarj özelliği : Şarj ederken sd kart veya hafıza durumu gerçek zamanlı olmaktadır. Yeni dosyalar ekranda görünmektedir.

Sürüm Notları

  • Standart sürüm Android 2.1, 2.2, 2.3, 3.1, 3.2, 4.0, 4.1,4.2 ve 4.4 içindir. Android 1.5 ~ 2.0 kullanıcılarının ES File Explorer Cupcake kullanması gereklidir.
  • Klasik tema Google Play Store ‘ dan indirilmektedir.

ES Dosya Yöneticisi Pro Apk İndir

Dosyayı indirmek için link’ e tıklamanız ve ilerle butonuna basmanız yeterlidir.

indirme liki

Dosyayı İndir

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.