Oyun İndir

Euro Truck Simulator 2 İndir Full Ücretsiz

Euro Truck Simulator 2 indir full ücretsiz bir kamyon sürüş simülatör oyunudur. SCS Software studio, Euro Truck Simulator 2’nin yanı sıra, 18 yapım serisiyle öne çıkan yapım prodüksiyonlarına sahip olan oyunların da yapımcısıdır.

Euro Truck Simulator 2’yi ücretsiz indir adımlarını takip ederek indirebilir ve adından da anlaşılacağı gibi, Avrupa’yı dolaşan bir kamyon sürüş simülatöründe sürücü koltuğuna oturabilirsiniz.

Euro Truck Similator 2 Hakkında

ETS 2 – Poznań, Wrocław, Varşova ve Szczecin için yaklaşık 60 şehir hazırlanmıştır. Euro truck simulator 2, Yazılım tarihinin en kapsamlı simulator haritasıdır. Birbirinden farklı araziler, İngiliz Tüneli, Tama Afsluitdijk ve Humber Köprüsü gibi büyük ölçekli nesnelerin tanıtımı gibi birçok ayrıntı içerir.

Euro Truck Simulator 2 İndir Full Ücretsiz
Euro Truck Simulator 2 İndir Full Ücretsiz

Ek olarak oyunda sanal sürücüler, yani değişken hava koşulları veya yeni bir güncelleme ile gelen yol çalışması sistemi gibi bir takım zorluklarla karşı karşıyasınız. Trafik şeritlerini kapatmak, şeritleri daraltmak ve çevirmek gibi farklı özellikler ile karşılaşabilirsiniz. Euro Truck Simulator’ı indirerek bu heyecanı yaşayabilirsiniz.

Oyundan Görüntüler

Euro Truck Simulator 2 Full indirerek ücretsiz kamyon sürüş oyununun tadını çıkarın!

Euro Truck Simulator 2 İndir Full Ücretsiz Sürüm

Euro Truck Simulator 2 Full İndir Ücretsiz seçeneği ile aşağıda yer alan bağlantıdan indirebilir; kurulumunu tamamladıktan sonra tamamen full şekilde, yani tüm özellikleri açık bir şekilde oynayabilirsiniz.

Etkileyici mesafelerde önemli yüklere sahip bir kamyon şoförü olan yolların kralı olarak tüm Avrupa’yı dolaşın! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve çok daha fazlasını ziyaret etmek için düzinelerce şehirde, dayanıklılığınızın, becerinizin ve hızınızın sınırlarına itileceksiniz. Euro truck simulator 2 full download Ne gerekiyorsa elit bir kamyonun veya kamyon gücünün bir parçası olmak için, tekerleğin arkasında ilerleyin ve herkese kanıtlayın! En son sürüm ile yeni sürüm ile ets2 indirmenin keyfini çıkarın.

Türkiye ile DLC kurmadan ETS 2, artık Türkiye (Karadeniz’e giden yol) modunu oynayabiliyor. Oyunun tüm kilitli uzantıları oyun içeriğinde 71 DLC ile açıktır. Euro Truck Simulator 2’yi aşağıda yer alan başlıktan indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Full İndir Ücretsiz
Euro Truck Simulator 2 Full İndir Ücretsiz

Euro Truck Simulator 2 Türkiye İndir

Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak; Türkiye haritasının da bulunduğu dosyayı indirebilirsiniz. Türkiye haritası için ek olarak herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Oyun içerisinde tüm haritalar mevcuttur.

Euro Truck Simulator 2 Full İndir Ücretsiz
Euro Truck Simulator 2 Full İndir Ücretsiz

indirme liki

Euro Truck Similator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 Son Sürüm Torrentten İndir

torrent indir

Euro Truck Similator 2 Torrent İndir

Oyun Görselleri

İndirme linklerinden Euro Truck Simulator 2 İndir Full Ücretsiz bir şekilde indirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Editörün Önerisi

Oyunlara karşı ilginiz varsa, Traktör çiftçi hasat sürme oyunu APK başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.