Mobil Uygulama İndir

Express VPN Apk İndir

Premium Sürüm Download

İnsanlar internette bilgileri aramaları gerektiğini görmek için web’e göz atarlar, boş zamanlarında iş bilgilerini kullanırlar ve boş zamanlarının ihtiyaçlarını karşılarlar. Neredeyse insan yaşamının açık bir ağ etrafında döndüğü söylenebilir.

Express VPN APK dünyadaki Android kullanıcıları tarafından güvenilen bir uygulamadır.

express vpn apk indir
express vpn apk download

Google Play’de 10 milyondan fazla indirme ve kullanımla, tüm kullanıcı segmentlerinde Android cihazlar için tercih edilen uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Proxy VPN hizmetleri ile size özel ve gizli bir alan sağlayacaktır. Ekrana sadece birkaç tıklama ile anonim olarak internette gezinebilirsiniz; neredeyse hiç kimse kişisel verilerinizi ele geçiremez.

Ekspres VPN’ler, dünyanın 94 ülkesinde 145’ten fazla bağlantı konumu sağlayarak gizlilik duyduğunuz internet gezintilerinizde yardımcı olmaktadır.

Üçüncü tarafların çevrimiçi etkinliklere müdahale etmesini ve depolamasını önlemek için sistem tüm bağlantılarınızı şifreleyecektir. Ayrıca VPN kullanımı normal proxy kullanmaktan çok daha fazla güvenlik sağlamaktadır.

Not: VPN’nin düzgün çalışması için uygulama ayarlarından UDP protokolünü seçin.

Express VPN Mobil Uygulama Bilgisi

Email ile Express VPN ye kaydolun ve süresi dolunca silerek tekrar kurun böylece uzunca bir süre rahatça kullanabilirsiniz.

Deneme Sürümü çıkmaz ise şunları yapın:

  1. Başka bir VPN uygulaması yükleyin(Turbo VPN)
  2. ve herhangi bir konuma bağlanın (Öncelikli ABD, İngiltere, Hong Kong, Singapur),  ExpressVPN’i açın, ücretsiz denemeye devam edin
  3. Uygulama Turbo VPN’yi silin ve ExpressVPN’i birincil VPN olarak kullanın

Express VPN APK İndir


VPN İndir

Express VPN Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Dip Not: Telif hakkı ihlalinden ötürü link Express VPN resmi web sitesine yönlendirilmiştir.
Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı