SimülasyonOyun HileleriOyun İndir

Family Farm Hile APK İndir

Family Farm Hile Apk ile kendine özel mükemmel bir çiftlik kurmaya hazır mısın? Hiçbir ücret ödemeden oynama imkânı sunan oyunda yetiştireceğin bitkiler, besleyeceğin hayvanların olduğu çiftliğin yanı sıra sahilde kendi gemini tasarla. Dünya çapında 80 milyon oyuncusunun bulunduğu Bizim Çiftlik Sahil Apk indir yaparak sizde bu family farm ailesine katılabilirsiniz. Sevimli hayvanların yer aldığı, sınırsız ambar kapasitenin bulunduğu oyunda 200’den fazla farklı çeşitlerde ürünü ekip hasat yapabilirsin. Komşu çiftlik sahipleriyle tanışma imkanı da bulunan oyunda tamamlayabileceğin birçok görev bulunuyor.

Family Farm Hile Apk

Bizim çiftlik sahil hile apk oyunuyla sadece ekin ekip, hayvanları beslemenin olmadığı oyunda ayrıca çeşitli yarışmalar da yer almaktadır. Günlük olarak oluşturulan görevlerle çiftlik ürünlerini yetiştir.

Family Farm Görüntüler

Family Farm Tanıtım Videosu

Family Farm Apk Bilgiler

Versiyon: 6.4.200

Boyut: 92 MB

Tür: Macera

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Family Farm Hile Apk İndir

indirme liki

Family Farm Hile Apk İndir

 

Family Farm Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.