SimülasyonOyun HileleriOyun İndir

Farming Simulator 20 Apk Hileli Mod İndir

Farming Simulator 20 Apk ile çiftiçilik dünyasına katılın. Ekinler ekip, hasadı kaldırın. İnek, koyundan sonra şimdide atlar alabileceksiniz. 100’den fazla aracı kontrol sağlayıp kullanabileceksiniz. Pamuki buğday, yulaf, ayçiçeği gibi birçok ekini ekip hasat edebilirsiniz. Koyun ve ineklerinizden süt ve yün üretip satabileceksiniz. Kokpit görünümüyle araçları kullanırken zorlanmayacaksınız. Keyifli bir çiftçilik oyunu arıyorsanız Farming Simulator 20 sizin aradığınız oyun olabilir.

Farming Simulator 20 Apk Hileli Mod

Farming Simulator 20 Apk para araç hileli olarak gelmektedir. İstediğiniz aracı ‘0’ yani hiç para ödemeden sahip olabileceksiniz. Ayrıca yapacağınız diğer alışverişlerde de para hileli olarak gelmektedir.

Farming Simulator 20 Görüntüler

Farming Simulator 20 Tanıtım Videosu

Farming Simulator 20 Bilgiler

Versiyon: 0.0.0.68

Boyut: 622 MB

Tür: Simülasyon

Gerekli Android Sürümü: Android 7.0 ve üzeri

Google Play: >>>

Farming Simulator 20 İndir

indirme liki

Farming Simulator 20 Hileli Mod İndir 

Farming Simulator 20 Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.