AksiyonOyun HileleriOyun İndir

Flippy Knife Mod Apk İndir – Para Hileli

Flippy Knife Mod Apk farklı nesneleri kesmek için farklı bıçakları kullanılan bir oyundur. Doğru zamanda doğru atışlar yaparak hedefi isabet ettirmelisiniz. Oyunda birbirinden farklı 120 den fazla bıçak yer almaktadır. 7 Farklı oyun modundan istediğini seçip oynayabilirsin.  Oyunda 3D Harika grafikler yer almaktadır. Aksiyonlu ve keyifli bir oyun arıyorsanız Flippy Knife’ı deneyebilirsiniz.

Flippy Knife Mod Apk Para Hilesi

Flippy Knife para hileli olarak gelmektedir. Böylece bölümlerde ilerledikçe ihtiyacınız olan bıçakları kolaylıkla alabileceksiniz. Ayrıca oyunda reklam bulunmamaktadır.

Flippy Knife Görüntüler

Flippy Knife Tanıtım Videosu

Flippy Knife APK Bilgiler

Versiyon: 1.9.4.1

Boyut: 55 MB

Tür: Aksiyon

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0 ya da üzeri

Google Play: >>>

Flippy Knife Mod Apk İndir

indirme liki
Flippy Knife Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.