SporOyun HileleriOyun İndir

FTS 2021 Apk İndir – TLP 2021

FTS 2021 Apk oyununda FTS(First Touch Soccer) birçok yeni özelliğin yer aldığı süper özelliklerdeki yamalar içeren bir oyundur.  Yeni transferlerin de yer aldığı oyunda oyuncu yüzleri de dream leage soccere benzer şekilde değiştirilmiştir. En güncel transferlerle birlikte gelmektedir.

First Touch Soccer 2021 Android versiyonunda stadyumlar daha geniş olduğundan, rakibinizle oynarken daha iyi görüş sağlar ve bununla takım arkadaşlarınızın pozisyonlarını kolayca tespit edebilir ve herhangi birine topu atabilirsiniz.

Turnuva, Hızlı Maç, Antrenman gibi oyun modlarının tümü First Touch Soccer’ın 2021 sürümünde çalışmaktadır.

Çevrimdışı olarak internete ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz bir futbol oyunu arıyorsanız First Touch Soccer 2021’i öneriyoruz. First Touch Soccer 2021 HD grafikler, güncellenmiş transferler içermektedir.

FTS 2021 Para Hilesi

FTS 2021 tüm transferleri yapabilmeniz için para hileli olarak gelmektedir. Ancak FTS 2021 oyununda sınırsız miktarda para istemiyorsanız, Android klasörüne giderek profile.dat dosyasını silebilirsiniz.

FTS 2021 Oyunundan Görüntüler

FTS 2021 Tanıtım ve Kurulum Videosu

FTS 2021 APK Bilgiler

Versiyon: –

Boyut: 400 MB

Tür: Spor

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0 yada üzeri

Google Play: –

FTS 2021 Apk İndir

indirme liki
FTS 2021 2021 Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin.

OBB dosyasını eğer sd kartınız varsa SD Kartınız/Android – OBB klasörüne yapıştırın. Sd kartınız yoksa Dahili Hafıza/Android/OBB klasörüne kopyala yapıştır yapın.

Data dosyasını /Android/Data klasörüne kopyala yapıştır yapınız.

Sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.