AksiyonMaceraOyun İndir

Fun Run 3 Hile Apk İndir

Fun Run 3 Apk İndir

Fun Run 3 Hile Apk ile online olarak gerçek kişilerle koşu mücadelesine hazır mısın? Bir taraftan engellere çarpmadan ilerlemeye çalışacak, koşuda 1. Sırada bitirmek için mücadele edeceksin. 90 milyon fun run oyuncusunu arasına katıl.

Fun Run 3 Hile Apk

Fun run 3 hile apk oyununda klanını kurabilir, arkadaşlarınla mücadele edebilirsin. Bitiş çizgisine kim önce varacak? 2’ye 2 klan savaşlarına katıl gücünü göster. Arena modunda ise 8 oyuncuyla aynı mücadele de yer al. Yeni seviyelerde kendini geliştir bolca bonus kazanmak için mücadeleyi galip bitirmek için caba sarf et.

Fun Run 3 Apk Görüntüler

Fun Run 3 Tanıtım Videosu

Fun Run 3 Apk Bilgiler

Versiyon: 3.9.5

Boyut: 87 MB

Tür: Aksiyon, Macera

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Fun Run 3 Apk İndir

indirme liki

Fun Run 3 Hile Apk İndir

 

Fun Run 3 Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.