Mobil Uygulama İndirOyun Hileleri

Game Guardian Apk İndir

Rootsuz Son Sürüm

Birçok kişi android akıllı telefonunda oynadığı oyundaki süre bekletmeleri, sınırlı can, az para nedeniyle oyundan sıkılıp oyunu silmektedir. Size güzel bir önerimiz var. Artık bu gibi sebeplerden oyunu silmenize gerek kalmadan istediğiniz gibi düzenlemeler yapabileceğiniz bir uygulama olan Game Guardian uygulamasını öneriyoruz. Rootsuz olarak sitemizden indirebileceğiniz bu uygulamayla oyunlardaki birçok süre bekletmeye yada devam edebilmek için belli süre geçmesini isteyen oyunlarda rahatça bu durumların üstesinden gelebileceksiniz.

Game Guardian apk ile kendiniz dilediğiniz oyunda hile yapabileceksiniz. Oynarken değiştirmek istediğiniz oyun içi parametreyi aratıp değiştirerek sonrasında örneğin ekstra can, sınırsız elmas yada para hilesi gibi birçok konuda değişiklikler yapabileceksiniz.

Belli bir süre bekletmeye dayalı oyunlarda bile saat ayarlaması yaparak anında beklemeksizin ekstra can yada para elde edebileceksiniz.

Ücretsiz olarak güçlü bir işleve sahiptir. şimdi telefonunuza yükleyin!

Ayarlarını değiştirmek yada yeni bir hile keşfetmek için uygulama ve oyun açıkken oyunu seçip işleme başlayabilirsiniz.

Not: Online oyunlarda bu uygulamayı kullanarak hile yaptığınız fark edilirse ban yeme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Game Guardian Nasıl Kullanılır?

https://www.youtube.com/watch?v=mwx0zhQD05E

Game Guardian Apk İndir Türkçe

indirme liki

Dosyayı İndir

Dosya Boyutu: 18.1 Mb

Eklenme Tarihi: 10.05.2023

Game Guardian Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.