Oyun İndir

Gardenscapes Can Doldurma Hilesi iphone

Gardenscapes Yıldız Hilesi Nasıl Yapılır 2022

Gardenscapes oyunu eğlenceli bir bulmaca oyunudur bu yazımızda gardenscapes can doldurma hilesi iphone için ve gardenscapes yıldız hilesi yapmayı anlatacağız.

Gardenscapes Oyunu Hakkında Bilgiler

Öncelikle gardenscapes oyunu hakkında bilgi vermek gerekirse;

Gardenscapes adlı oyunda sizlerde evinizin bahçesini ihtişamlı, güzel bir hâle getirebilecek ve bulmacalarla dolu bir hikayede kendinizi bulacaksınız.

3’lü eşleştirme oyununu oynayıp, seviyeleri geçtikçe puanlar kazanın ve bahçenizin gerekli alanlarını süsleme imkânına kavuşun. Bununla da kalmayıp bahçedeki gizemleri ortaya çıkarın.

Bu macerada bir de kahyanız Austin gibi keyifli oyun içi karakterlerin yardımlarıyla kolaylıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz ayrıca sizi sevindirip, neşelendirmek için her zaman yanınızda olan evcil bir hayvanda oyunda mevcut. Hayalinizdeki bahçeyi tasarlayıp gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde.

Gardenscapes Oyunu Özellikleri

Benzersiz bir oynanış ortaya koyan bu oyunda sürükleyin, eşleştirin ve en önemlisi bahçeyi yeni hâline, daha güzel hâle getirmek için zorlu bölümlerin üstesinden gelin.

  • Kolaylıkla oynayabileceğiniz 3’lü eşleştirme seviyeleri
  • Arkadaşlık ortamı içerisinde birçok oyun içi karakter size eşlik edecek.
  • Sizin neşenizi arttıracak sürekli etrafınızda olan sevimli bir köpekçik.
  • Oyun içi gelişmeleri ve güncel haberleri alabileceğiniz oyun içi sosyal ağ yapısı
  • Bahçede benzersiz yapılara sahip çeşitli alanlar: Kırık Çeşmeler, Gizemli labirentler ve birçok farklı geliştirilmeyi bekleyen mekan.

Ayrıca gardenscapes adlı oyun ücretsizdir.

Gardenscapes Android Apk Sürümünü İndirmek için

indirme liki

Dosyayı İndir

Gardenscapes İOS iphone Sürümünü İndirmek için

indirme liki

Dosyayı İndir

Gardenscapes Can Doldurma Hilesi

Yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle oyunu açıyoruz oyundaki canı kullandıktan sonra Ayarlar – Tarih/Saat kısmından tarihi ileri bir zamana alıyoruz. Sonrasında oyunu kapatıp tekrar açıyoruz ve Gardenscapes oyunumuzdaki can doldurma hilesi ile hakkımız tekrar dolu bir hâle getirilmiş oluyor. Dilerseniz alttaki videodan sizde nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Gardenscapes Can Doldurma Hilesi videolu anlatım

Gardenscapes 4.3.0 Mod Apk Android (Sınırsız Para Hilesi ve Sınırsız Yıldız Hileli)

 

Sınırsız yıldız hilesi sayesinde tüm görevleri kolaylıkla tamamlayabilir. Gardenscapes 4.3.0 MOD Apk Android ile can bitme derdine son verebilirsiniz. Gardenscapes can doldurma hilesi indirmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

Dosyayı İndir

Android Gardenscapes 4.3.0 Stars MOD Apk Nasıl Kurulur

 

Gardenscapes 4.3.0 MOD Apk dosyasını indirip telefonunuza attık sonra kurulum işlemini yapıp, oyuna giriş yapabilirsiniz.

Gardenscapes 4.3.0 MOD Apk sayesinde dilediğiniz gibi sınırsızca yıldız harcayabilir, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Gardenscapes 4.3.0 MOD Apk sınırsız para seçeneğiyle oyundaki paranız yüksek değerlerde olup dilediğinizce harcama yapabilirsiniz ayrıca oyundaki paranız harcama yaptıkça artacaktır.

200 den fazla zorlu bölümde rahatça ilerleme sağlayabileceğiniz bu mod apk sayesinde tüm bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz.

Gardenscapes Yıldız Hilesi Nasıl Yapılır 2023

Gardenscapes oyunu için yukarıda verilen mod apk ile sınırsız yıldız hilesine sahip olacak ve oyunda can bitme sorunu yaşamayacaksınız.

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.