Mobil Uygulama İndir

Gölge Tv Apk İndir – Ücretsiz İpTv Android

Gölge Tv - Bedava İpTv Android

Gölge Tv Apk ile internetinizin olduğu tüm yerlerde android telefonunuzdan maçları, televizyon programlarını izleme imkânına sahip olabilirsiniz. Güçlü iptv altyapısıyla Gölge TV ile birçok ülkenin kanallarını canlı olarak izleyebileceksiniz.

Tüm yerli, yabancı televizyon kanallarının yanı sıra iptv hd maç izleme imkanı da bulunmaktadır.  Maç yayınlarını kesintisiz ücretsiz iptv sayesinde donmadan maç yayınlarını izleyebilirsiniz.

Gölge Tv spor kanallarının yer aldığı bir uygulamadır. İptv ile maçları donmadan izleyebilirsiniz. Film izleme, dizi izleme imkânıyla da yerli yabancı film, dizileri ücretsiz izleyebilirsiniz.

Gölge Tv Görüntüler

Gölge Tv İpTV Apk Bilgiler

Versiyon: 1.0

Boyut: 7.3 MB

Tür: Mobil Uygulama

Gerekli Android Sürümü: Bilinmiyor

Google Play: –

Gölge Tv Apk İndir

indirme liki
Gölge Tv Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.