Mobil Uygulama İndir

Google Earth Pro APK

Google Earth Pro APK dosyası ile uygu görüntülerini kullanarak dünyayı yukarıdan görebilir; dünya üzerindeki bütün arazileri 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce kentteki 3 boyutlu binaları keşfedebilirsiniz.

Eviniz de dahil dilediğiniz herhangi bir noktaya yakınlaştırarak 365 derecelik bir bakış açısı elde edebilmek için Street View özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Google Earth Android Pro APK uygulaması ile yalnızca parmaklarınızı gezdirerek tüm dünyayı gezebilirsiniz. Uzak alanları, merak ettiğiniz yerleri ve hatta çocukluğunuzun geçtiği yerleri dahi yeniden keşfedebilirsiniz.

Google Haritalar sokak görünümü özelliği ile dünyanın herhangi bir yerinde yer alan sokağa gidebilir; gezebilirsiniz. Yollar, yerler, sınırlar ve fotoğraflar… Birçok alanda birçok özellik ile yer alabilirsiniz. Gerçek zamanlı depremler, yürüyüş yolları, uçan uçaklar, şehir turları gibi heyecan veren haritaya ulaşabilmek için Dünya Galerisi başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Fakat bu özelliklerin bir kısmını kullanabilmeniz için Pro sürüme geçmeniz gerekecektir. Pro sürüm ise, ücretli bir sürümdür. Eğer ücret vermeden; bedava kullanmak isterseniz aşağıda yer alan indir butonundan uygulamayı indirebilirsiniz. Üstelik 724indir ailesi olarak sizin için düzenlediğimizi bu dosyada bütün özellikler açıktır.

Herhangi bir işlem ve ödeme yapmanıza gerek kalmadan; telefonunuza indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Earth APK İndir

Google Earth Pro APK İndir işlemi ile gezilecek, heyecan veren yeni mekanları kolaylıkla keşfedebilmek için tur rehberi alanını kullanabilirsiniz. Ekranın hemen alt kısmında yer alan sekmeye dokunarak; seçtiğiniz alanın çevresinde sanal tur atabilirsiniz. Yeni 3 boyutlu görseller ile tamamen 3D oluşturulan Roma, Boston, San Francisco gibi şehirlere hemen uçabilirsiniz. 3 Boyutlu modellenen tüm binalar ile gerçekten şehrin üzerinde uçtuğunuzu hissedebilirsiniz.

Google Earth Pro APK İndir

Uydu üzerinden detaylı bir şekilde inceleme yapacağınız harita uygulaması olan Google Earth, işbirliği ile yapılmıştır. Bu başarılı uygulamayı telefonunuza indirebilir; ardından merak ettiğiniz tüm alanları gezebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda yer alan bağlantıya tıklamak.indirme liki
Editörün Önerisi

Zarchiver Pro APK İndir başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.