Mobil Uygulama İndir

Apk İndir 2023

Google Play Hizmetleri apk indirerek android cihazınızdaki uygulamaların güncelliğini kontrol edip, android cihazınızın güncel kalmasını sağlamak ve daha birçok konuda android işletim sistemine destek için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Google Play Store Hizmetleri Uygulaması Hakkında

‘’Google Play Hizmeti Google Uygulamalarını kullanmak açısından gereklidir.’’

Ayrıca Whatsapp, İnstagram, Facebook vb. birçok uygulamanın düzgün çalışması için Google Play hizmeti apk indirilmesi gereklidir.

Ek Özellikler

  • Google Kimlik Doğrulama hizmetinin çalışmasını sağlar.
  • Rehberinizdeki kişilerin senkronize edilmesini sağlar.
  • Arka planda çalışan konum hizmetleri vb. birçok uygulamada temel işlevler sunar.

Google Play store hizmeti uygulama deneyiminizin geliştirilmesinin sağlanmasının yanında Google Play Mağazasının önemli bir bileşenidir.

Çevrimdışı olduğunuzda aramalar yapmanıza ve RAM kapasitesinin en yüksek seviyeye getirilip oyunlarda yüksek performans almanızı sağlar.

‘’Android uygulamalarınızın Güncelliği Performans ve kullanım iyileştirmeleri açısından gereklidir.’’

Google PLAY store Hizmetleri uygulamalarınızın güncel kalmasını sağlar. Böylelikle uygulamalarınızın performans iyileştirmeleri ve hatalarının giderilmesini sağlayabilirsiniz ayrıca güvenlik açıklarının kapatılması açısından da güncellemeler gereklidir.

Google Play Hizmetleri Android APK indir
Google Play store Hizmeti 2023 Android APK indir

Google PLAY store Hizmetleri ile yüklü uygulamalarınızın performansını arttırmanız için RAM kullanımı arttırarak daha kullanışlı bir uygulama deneyimi yaşamanızı sağlar.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”Android Google PLAY store Hizmetleri Güvenli midir?” answer-0=”Android kullanıcıları, zaman zaman Google Play Hizmetlerinin Android telefonların ve tabletlerin arka planında çalıştığını fark edebilir.  Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google tarafından oluşturulan bir yazılım parçası olarak karşımıza çıkan bu uygulama güvenlidir.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”Android için Google Play Hizmeti neden durduruldu?” answer-1=”Google Play Hizmeti telefonunuzda hata veriyorsa bunun birçok sebebi olabilir. Sitemizde bulunan Google Play Hizmetleri uygulamasının son sürümünü indirip güncel sürümünü kullanabilirsiniz.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”Android için Google Play Hizmetleri otomatik olarak güncelleniyor mu?” answer-2=”Akıllı Telefonunuzdaki Google Play Ayarlarından otomatik güncelleştirmeler eğer açıksa otomatik güncelleme yapacaktır. Google Play Store’den Seçenekler – Ayarlar kısmında 3 seçenek bulunmaktadır. Bunlar; Uygulamaları Otomatik Güncelleştir Otomatik Güncellemeyi Devre Dışı Bırak Yalnızca kablosuz bağlantı etkinden güncelle” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”Android için Google Play store Hizmetlerini kaldırabilir miyim?” answer-3=”Google Play Hizmetleri uygulamasını kaldırmak mümkün olsa da, bunu yapmamanız önemle tavsiye edilir. Google PLAY Hizmetleri Temel Google Play uygulamalarının ve birçok uygulamanın tam olarak çalışması için gerekli bir uygulamadır.” image-3=”” headline-4=”h3″ question-4=”Android için Google Play Hizmetleri’ndeki verileri temizleyebilir miyim?” answer-4=”Google Play Hizmetleri uygulamasında saklanan ve önbelleğe alınan veriler, istediğinizde kolayca temizleyebilirsiniz. Bunun için cihazınızdan Ayarlar –  Uygulamalar – Google Play Hizmetlerine tıklayıp sonrasında Önbelleği Temizle diyerek uygulama önbelleğini temizleyebilirsiniz.” image-4=”” count=”5″ html=”true” css_class=””]

Google Play Hizmetleri Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Dosya Boyutu: 42.6 Mb

Güncelleme: 24 Ocak 2023

Gerekli Android Sürümü: 4.1 +

Editörün Önerisi

Sizde cep telefonunuzun güvenliğini ve virüs korumasını sağlamak istiyorsanız avast mobile security pro apk ile bunu sağlayabilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.