SavaşOyun HileleriOyun İndirStrateji

Grow Castle Apk İndir

Limitsiz Para Elmas Hilesi Mod Sürüm v1.31.10

Grow Castle apk, kule savunma tarzı oyunları seven insanlar için oynaması çok zevkli bir oyundur. Basit oynanış ve eğlenceli grafik özellikleri oyunu ön plana çıkarıyor.

Grow Castle İle Tanışın

Kulenizi savunabileceğiniz ve geliştirilebileceğiniz Grow Castle apk basit ve eğlenceli bir oyun deneyimi vaat ediyor. İki ana hedefi savunmak için taktik ve yeteneklerinizi kullanmalısınız.

Kulenizi istila etmek isteyen canavar ordularına karşı krallığınızın son kalesini temsil edeceğiniz oyunda düşmanlarınızla karşı efsanevi bir savunma geliştirmelisiniz.

Nasıl Oynanır?

grow castle apk kule oyunu
grow castle apk kule oyunu savaş oyunu indir

Diğer savunma oyunlarında olduğu gibi dalga dalga gelen düşmanların saldırısının ardından hayatta kalmak asıl amaçtır. İlk dalga oldukça basit gelebilir. Ancak bundan sonra durum gittikçe zorlaşacaktır. Alacağınız geliştirmeler ile birlikte bu zor durumun üstesinden gelmelisiniz. Siz zafer kazandıkça düşmanlarınızın sayısı, hızı ve kuvveti artacak. Güçlü durarak ana kulenizi korumak ve etrafına yeni kuleler inşa etmek bunun önüne geçmek için iyi bir fikir olabilir.

Kuleniz yok edildiği takdirde oyun sona erer ve bir önceki dalgadan tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Ana kuleniz birçok birime hükmedebilir ve birçok becerisi bulunmaktadır. Ayrıca farklı yetenekte kuleler ekleyerek savunmanızı sağlamlaştırabilirsiniz.

Rakipleriniz gittikçe büyür hatta kendi büyücülerini ve kendi kuleleri inşa eder. Büyücüleri ejderhaları savaş alanına çağırarak havadan saldırılmasını sağlar. Bunlar karşılaşacağınız zorluklardan sadece bir kaçı.

Kendi Ordunuzu Kurun

Kulenizi sağlamlaştırmanın yanında kendi ordunuza güçlü müttefikler katabilirsiniz. Kendi büyücülerinizi, sihirbazlarınızı veya taş fırlatıcılarınızı ekibinize katarak daha güçlü bir savunma inşa edebilirsiniz.

Gerçek bir meydan okuma için sonsuzluk moduna girebilir, kendi loncanızı kurabilir ve üyelerinizi işe alabilirsiniz. Online olarak diğer oyunculara karşı sürdüreceğiniz bu mücadelede sömürge alanları inşa edebilir ve maden işçileri işe alabilirsiniz. Üstelik laboratuvarda kendi kahramanlarınızı üretme şansınız bulunuyor. Sıralamaya girdiğiniz takdirde dünya klasmanında adınız yer alabilir.

Grow Castle Apk Mod İndir

indirme liki

Grow Castle APK

Grow Castle Apk Limitsiz Para Elmas Hileli Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Grow Castle Limitsiz Para-Elmas Modu Apk’sından bulunan özellikler ile birlikte oyun içerisinde limitsiz para-elmas sahibi olabilirsiniz. Bu sayede savunmanızı ve ordunuzu eşsiz kılabilirsiniz. 2023 yılında çıkartılmış olan son sürüm ile uyumludur.

Tür Savaş, Strateji
Boyut 41MB
Mod Özellikleri Limitsiz Elmas-Para
En Son Sürüm 1.31.7
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

Grow Castle Limitsiz Para-Elmas Modu Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

 

 

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.